ADATA rozšiřuje řadu Apple Series uvedením nových produktů

ADATA rozšiřuje řadu Apple Series uvedením nových produktů

SDÍLEJTE

Rychlé, stylové a inovativní příslušenství na míru pro zařízení Apple

ADATA Technology, vedoucí společnost v oblasti paměťových modulů, oznamuje významný krok a strategické investice směrem do vývoje Apple kompatibilních produktů.

Řada Apple Series se tento týden rozrůstá o tři novinky ADATA pro Apple zařízení: i-Memory UE710 USB 3.0 Flash disk, i-Memory SD kartu a UC350 Type-C USB 3.1 OTG Flash disk. Pro tyto nové produkty a nové zaměření na vývoj Apple příslušenství vyvinula ADATA ve svých vývojových střediscích několik nových technologií. Pozoruhodné jsou zejména výsledné pokročilé technologie v oblasti komunikace a datových úložišť, jakož i rychlejší nabíjení zařízení díky proprietárním konektorům Apple Lightning a rozvíjejícímu se USB typ-C. S novou řadou produktů pro platformy Apple, očekává ADATA dosažení vzrušujících inovací pro zákazníky a současně podporu dlouhodobého obchodního růstu.

Nová síla v oblasti příslušenství pro iOS: Na startu je série nových Smart produktů

Podle údajů IDC, uznávané společnosti, která se zaměřuje na průzkumy trhu, dosáhnou v roce 2015 globální dodávky chytrých telefonů 1,45 miliardy a v roce 2019 dokonce až 1,93 miliardy, což jen dokazuje obrovskou poptávku po přenosných technologiích. Apple nedávno oznámil, že iPhone 6 a iPhone 6S Plus zlomily prodejní rekordy již v prvním týdnu prodeje, a to s více než 13 miliony kusů.

Apple očekává, že celkové dodávky dosáhnou do konce roku 2015 až 75 milionů kusů a to vytváří silnou poptávku po kompatibilních doplňcích se zaručenou kvalitou příslušenství. ADATA tím, že rozšiřuje své produktové portfolio o nové řady periferií pro Apple, vytváří nové obchodní příležitosti a otevírá prostor pro rozvoj rodiny nových inteligentních zařízení.

ADATA chce nadále vytvářet multifunkční mobilní doplňky a na jejich integraci s Apple platformou využije svých odborných znalostí z oblasti technologií pamětí a dat. Společnost také plánuje rozšířit své stávající prodejní kanály, a proto rozšiřuje základnu pracovníků o nové specialisty s cílem stát se jedním z předních autorizovaných dodavatelů Apple příslušenství na světě.

i-Memory UE710 Flash Drive: Dostaňte se k obsahu kdykoliv s lehkostí

Flash disk UE710 USB 3.0 se dvěma konektory kombinuje rozhraní Apple Lightning a USB 3.0. Nabízí tak pohodlný přenos dat a zálohování mezi mobilními iOS zařízeními jako jsou iPhone, iPad, nebo iPod Touch a počítači Mac nebo Windows PC. Super rychlý disk UE710 výrazně snižuje čas potřebný pro přenos dat a zjednoduší manipulaci s velkými soubory. Je užitečný i tam, kde nemáte přístup k internetu a cloudu.

UE710 poskytuje to nejlepší řešení pro rozšíření úložiště na iOS zařízeních, která nepodporují paměťové karty. Je dodáván s bezplatnou i-Memory aplikací, která nabízí uživatelsky velmi přívětivé funkce na správu obsahu. UE710 přímo podporuje přibližně 40 formátů souborů, včetně Ultra HD 4K videa a profesionální RAW soubory fotografií, všechny s okamžitým přístupem. K dispozici je v sněhově-bílé a černé / stříbrné barvě v kapacitách 32, 64 nebo 128 GB.

i-Memory SD karta: Nejlehčí SSD-Like rozšíření na trhu

Karta i-Memory SD Card je navržena exkluzivně pro MacBook Air na rozšíření úložné kapacity a je postavena s využitím stejných vysoce kvalitních MLC flash pamětí jaké používají nejprodávanější SSD ADATA. Extrémně lehká a přenosná SD karta i-Memory SD Card se chová podobně jako sekundární SSD disk.

V současnosti je to ten nejlehčí doplněk svého druhu a nabízí rychlosti čtení/zápisu až 95 MB/s a 60 MB/s. Její ultra tenký profil se dokonale hodí k MacBook Air. Je to doplněk jednoduchý na používání (plug-n-play), který umožní uživatelům snadno zálohovat a sdílet jejich fotografie nebo videa v té nejvyšší kvalitě v kapacitě až 256 GB.

UC350 Type-C OTG Dual Connector Flash Drive: Představuje nejpokročilejší rozhraní na ukládání dat

Flash disk UC350 obsahuje rozhraní USB Type-C, které má menší konektor, než tradiční USB Type-A. Největší výhodou nového USB Type-C je však jeho reverzibilní konektor, který garantuje intuitivní připojování a minimalizuje potřebu kontrolovat zarovnání konektorů USB. Pro maximální pohodlí je konektor typu C vložen do zásuvky typu A, takže jsou oba konektory přístupné v jednom zařízení.

UC350 podporuje protokol USB 3.1, který překračuje výkon USB 3.0. Nabízí připojení k různým zařízením a velmi rychlý přenos dat mezi iOS, Android, MaxBook a Windows PC až 100 MB/s při čtení a 30 MB/s pro zápis. UC350 je k dispozici v kapacitě až do 64 GB.

SDÍLEJTE