ADATA uvádí paměti XPG Dazzle LED DDR4

ADATA uvádí paměti XPG Dazzle LED DDR4

SDÍLEJTE

Case modderům a hráčům pomohou postavit počítače, které skutečně zazáří

ADATA® Technology, přední výrobce vysoce výkonných modulů DRAM a produktů na bázi NAND flash, představila XPG Dazzle, její první linii paměťových modulů LED DDR4. Jde o paměťové moduly, které s osvětlením LED páskem a specifikací DDR4 v sobě pojí vzrušující vzhled s vysokým výkonem a energetickou efektivitou. Díky patentované LED technologii od AVEXIR jsou moduly XPG Dazzle určeny pro rostoucí trh PC modderů, pro počítačové nadšence a hráče, kteří mají rádi jedinečný, barevný a živý vzhled svých počítačů.

Zářící LED pásek poutá pozornost

Paměťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 doplňují agresivní, ale také elegantní design produktů XPG, pro který jsou charakteristické ostré linie a stylové barevné kombinace, o jedinečný skvost v podobě zářícího LED pásku, který je zabudován přímo do chladiče. Se speciálním designem a svůdným červeným LED světlem zvýrazňují XPG Dazzle vzhled komponentů a revitalizují výkon počítačů pro přetaktování, hraní her, nebo ukázkový modding PC. Paměťové moduly XPG Dazzle jsou k dispozici v různých baleních (jako 2×8GB, 4×8GB, 2×16GB nebo 4×16GB), což umožňuje uživatelům větší flexibilitu při sestavování high-end PC.

Perfektní kombinace výkonu a stability

Paměti DDR4 předstihují starší DDR3 ve výkonu a spotřebě energie. Pracovní napětí se snížilo z 1.5V na 1.2V, což představuje 20% úsporu, díky které mohou být systémy chladnější a stabilnější i při úkolech zaměřených na extrémní výkon, jako jsou např. hry nebo přetaktování. Kromě toho implementace Intel XMP 2.0 umožňuje přetaktování a ladění přímo z OS bez nutnosti změn v systému BIOS, což usnadňuje používání a zvyšuje stabilitu systému. Pro pokročilé uživatele zůstává hlavní prioritou chlazení a proto využívají XPG Dazzle jedinečnou technologii Thermal Conductive s lepším odvodem tepla pro stabilní provoz. Moduly jsou postaveny na 10-vrstvé PCB pro zlepšení kvality přenosu signálu a celkové spolehlivosti systému.

ADATA XPG Dazzle DDR4 LED Memory_2

Záruka nejvyšší kvality a spolehlivosti

Paměťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 jsou sestaveny z vysoce kvalitních čipů vybíraných procesem přísného filtrování. Používají PCB nejlepší kvality a procházejí přísnými testy spolehlivosti a kompatibility, které vysoko překračují běžné standardy, aby byla zajištěna špičková životnost a trvanlivost. Stejně jako u všech paměťových modulů, poskytuje ADATA i pro XPG Dazzle zákazníkům doživotní záruku.

O ADATA XPG

Xtreme Performance Gear (XPG) je značkou společnosti ADATA Technology pro počítačové periferie s opravdu vysokým výkonem. Produkty ADATA XPG jsou charakteristické spolehlivým zdoláváním náročných testů metodiky ADATA A + Testing, což je garancí nejvyšších standardů pro zajištění ultra vysokého výkonu a vysoké stability při velké zátěži. XPG je pro hráče, technologické nadšence a overclockery cestou, jak si užít výkon na plné obrátky. Produkty XPG série vynikají i svým stylovým designem, za který již získaly mnoho prestižních ocenění po celém světě jako např. japonskou cenu Good Design nebo Taiwan Excellence Gold Award. Výrobky ADATA XPG jsou uznávány i overklokery a renomovanými profesionálními hráči, kteří je využívají jako ultimátní zbraně k dosažení svých vítězství. Pro více informací prosím navštivte stránky: www.adata.com/en/xpg/.

SDÍLEJTE