Alternativní cartridge a tonery do tiskáren s pojištěním proti poškození tiskárny

Alternativní cartridge a tonery do tiskáren s pojištěním proti poškození tiskárny

SDÍLEJTE

S průměrnou dobou dodání 1,9 dne a finanční úsporou v řádu desítek procent. Toto řešení je navíc dostupné pro velký počet tiskáren. Přečíst si důkladně níže uvedené řádky tedy doporučujeme každému z Vás.

alternativními náplněmi a tonery do tiskáren značky Tisknulevne.cz ušetříte na tisku až 60 %, což je hodnota srovnatelná s „běžnými“ neznačkovými náplněmi. Jenže, v porovnání s neznačkovými alternativními náplněmi, ty od Tisknulevne.cz nabízí:

  • pojištění proti poškození tiskárny (které je při injekčním vstřikování náplní či koupi nekvalitních neznačkových náplní reálným rizikem)
  • 100% výtěžnost kazety (u neznačkových alternativních náplní sice ušetříte na kupní ceně, reálně však vytisknete cca 60 % náplně, tj. cenová úspora je tak mnohem nižší)
  • spolehlivost náplně odpovídající zhruba té, kterou nabízí originální náplně
  • kvalitu tisku odpovídající originálním náplním

Výhody existují i v porovnání s originálními náplněmi

Alternativní náplně Tisknulevne.cz svými výhodami dokonce předčí i originální náplně s vysokou kupní cenou, u kterých se zpravidla nesetkáte s

  • již zmíněným pojištěním proti poškození tiskárny
  • bezplatnou telefonickou podporou (hodí se zejména pro majitele nových tiskáren či uživatele, kteří se příliš neorientují v nastavení hardware)
  • rychlé vyřízení reklamace

Alternativní cartridge či tonery do tiskáren značky Tisknulevne.cz jsou k dispozici pro velký počet zařízení (přesvědčit se můžete přímo na webu Tisknulevne.cz), ušetřit tedy může velká část čtenářů tohoto článku.

Ušetříte i po započtení poštovného

Cenová výhoda alternativních náplní značky Tisknulevne.cz je zachována i po započtení poštovného (to navíc při objednávkách nad 2 499 Kč neplatíte), jehož cena je zpravidla nižší, než rozdíl v pořizovací ceně alternativní náplně Tisknulevne.cz zakoupené na internetu a originální náplně zakoupené v kamenné prodejně. Toto přitom platí i v případě, že kupujete pouze 1 náplň. Pokud pak kupujete celou barevnou sadu, činí úspora varianty koupě náplně značky Tisknulevne.cz řádově stovky Kč!

Kupujte na Tisknulevne.cz, webu s ověřenou kvalitou služeb

Neváhejte tedy a kupte příště cartridge či tonery do Vaší tiskárny na webu Tisknulevne.cz. Dosáhnete vysoké cenové úspory a zároveň nijak nesnížíte pohodlí či kvalitu tisku. Nákup na internetových stránkách Tisknulevne.cz doporučuje 97 % z 13 098 uživatelů webu Heuréka.cz.

SDÍLEJTE