SDÍLEJTE

Pracujete-li například ve skladě velkoobchodu, pak vaším neocenitelným pomocníkem je nepochybně odlamovací nůž. Bez něho prakticky nelze udělat krok, protože je nutný k rozbalování balíků, které do obchodu přiveze přepravce. A že těch balíků je někdy opravdu hodně, o tom nelze pochybovat.

Odlamovací nože s dlouhou životností

Výhodou některých odlamovacích nožů je hlavně to, že jsou mají ergonomický tvar a jsou vyrobeny z protiskluzné pryže. Díky tomu se velmi pohodlně drží v dlani. To oceníte tehdy, jestliže musíte s nožem pracovat delší dobu. Pryžová rukojeť zamezuje vzniku úrazu při neopatrném pohybu. Odlamovací nůž bývá osazen kvalitní čepelí s nižším řezným odporem a dlouhou životností. Takže s nožem můžete bez obav pracovat. Čepel mívá celkem 7 ulamovacích segmentů, přičemž součástí balení jsou i dvě náhradní čepele.

S nůžkami Solingen vše ustřihnete

Kdo by neznal firmu Solingen a její perfektní výrobky? V sortimentu této značky najdete nůžky pro běžné používání v domácnosti, stejně jako nůžky Solingen určené pro průmyslová odvětví, zpracování kůže, technických textilií či různých složitých materiálů. Je tedy pochopitelné, že takové nůžky budou vykazovat profesionální kvalitu na nejvyšší úrovni. V nabídce jsou nůžky krejčovské, bezpečnostní, nůžky na plech či na kabely. Pochopitelně nemohou chybět ani manikúrní nůžky a nůžky, které mohou s klidem používat leváci. Své nůžky v nabídce najdou také kadeřnice.

Snadná práce s děrovacími kleštěmi

Chcete-li udělat bezvadnou díru v koženém pásku, tak nejspíš k tomuto účelu použijete děrovací kleště. Jejich nabídka je poměrně velká, můžete vybírat různě vyrážený tvar – kruh, půlkruh, trojúhelník, čtverec. Děrovací kleště se velmi pohodlně drží v ruce, jsou totiž vyrobené z pevných a lehkých materiálů. Jejich rukojeť je speciálně přizpůsobená pro snadný úchop do dlaně a pro práci bez větší náhamy.