Fotopast BG310-M vás překvapí malými rozměry a perfektním výkonem

Fotopast BG310-M vás překvapí malými rozměry a perfektním výkonem

SDÍLEJTE

Přemýšlíte nad pořízením fotopasti pro ostrahu vašeho majetku či pozorování zvěře? Vsaďte na model BG310-M. Jedná se o vůbec nejmenší fotopast na světě, která nabízí úctyhodný výkon a možnost odesílání snímků na mobil.

Malé rozměry, skvělý design

Jednu z hlavních předností této fotopasti symbolizují její malé rozměry (75×35×115 mm). Díky těmto hodnotám ji lze označit za vůbec nejmenší fotopast na světě, která dokáže odesílat pořízené snímky na mobil.

Úctyhodný výkon

Malé fotopasti až doposud znamenaly určitý kompromis. Obvykle totiž zrovna příliš nevynikaly ve spotřebě baterií, nedokázaly odesílat fotografie a rovněž se na nich nepříliš dobře prohlížely pořízené snímky.

Fotopast BG310-M je na tom ovšem odlišně. Pyšní se velmi dobrou výdrží, malými rozměry a pořizuje velmi kvalitní fotografie. A především dokáže odesílat fotografie na e-mail, pomocí MMS zpráv, nebo přímo do cloudu Molnus.

Citlivé PIR čidlo

Zabudované PIR čidlo dokáže zaznamenat pohyb až na 20 metrů. Stejná vzdálenost přitom platí i pro infračervený přísvit.

Fotopast zároveň reaguje velmi hbitě. Zvěř dokáže v pohybu zachytit hned v první čtvrtině záběru, nebo na středu. Jen výjimečně ji zaznamená až na poslední chvíli.

Popisovaná fotopast pracuje s CMOS čipem 3 MPx. I když kvalita denních snímků může být trochu horší, fotopast to vyvažuje při focení v noci. Stačí jí menší světelný výkon infračervených diod, a přitom velmi dobře osvítí prostor před sebou.

A co výdrž?

Na závěr ještě zbývá zmínit, kolik snímků je fotopast schopná pořídit na jedno nabití. S jedním vloženým akumulátorem dokáže vytvořit až 280 fotografií, se dvěma vloženými akumulátory dokáže pořídit i přes 620 fotografií.

Pochopitelně je potřeba počítat s tím, že výdrž fotopasti ovlivňuje i počasí. Nižší teploty se na celkové výdrži fotopasti podepíší negativně.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

 

SDÍLEJTE