Hledáte nejlevnější 3D tisk?

Hledáte nejlevnější 3D tisk?

SDÍLEJTE

Cena 3D tisku

Cena 3D tisku závisí na několika různých faktorech, jako je druh použitého materiálu (na 3d-tiskni používáme materiály, jako jsou ABS, FLEXI, NYLON, PET-G, PLA), každý materiál je vhodný pro něco jiného, má jiné vlastnosti atd. Dalším faktorem je také velikost tištěného výrobku, přesnost tisku, použitá barva atd. V podstatě se hlavně vše odvíjí od doby tisku, která na těchto věcech závisí.

Jak probíhá nacenění tisknutého předmětu

Nejdříve vyplníte určitý formulář, kde pošlete vytvořený 3D model předmětu anebo, pokud model ještě nemáte, pošlete jen fotku či technický výkres, při této situaci za Vás 3D model vytvoříme, ale musíte počítat s cenou za modelaci, která činí 250 Kč za hodinu. Poté se připočítá odhadovaná částka dle rozměru a složitosti předmětu, na základě čehož se odhadne čas potřebný k vytisknutí předmětu tiskárnou.

Toto je jedna zakázka pro oční lékařství ve Zlíně. Ta průhledná verze je původní díl, který byl prasklý a byl potřeba vyměnit. Ten bílý je nový vytisknutý. Modelování tu bylo za 2 hod 500 Kč a tisk dílů za 265 Kč.

Co vše lze nechat vytisknout u 3D-tiskni.cz

V našich referencích si můžete prohlédnout některé předměty, které jsme vytiskli. Najdete tam různé vázy, mísy, klíčenky, jmenovky, různé součástky, umělý granát a další. U nás si můžete vytisknout předměty do maximálního rozměru 330×200×300 mm. Pomocí našich 3D tiskáren můžete vyrobit spoustu různých předmětů, součástky pro automobilový průmysl, elektronické součástky, hračky, reklamní předměty, nádobí, šperky a vše, co Vás napadne. Neváhejte se nás na cokoliv zeptat.

Zadej poptávku zdarma

Máte-li zájem něco vytisknout, tak zadejte poptávku na 3D tisk na zakázku firmě 3D-tiskni.cz. Nebo pokud již 3D tiskárnu doma máte a hledáte levné materiály pro 3D tisk, na e-shopu 3Dtiskni.cz si je můžete objednat.

SDÍLEJTE