IBM a HTC vytvoří mobily pro manažery

IBM a HTC vytvoří mobily pro manažery

SDÍLEJTE
By: Patrick

Společnosti HTC a IBM se rozhodly vstoupit do podnikatelské sféry, společně se pustí do boje s manažersky založenými přístroji BlackBerry. Dříve o tom informoval odborný server Digitime.

Management HTC podle Digitimes dospěl k názoru, že z vlastních zdrojů nedokáže uspokojit vysoké nároky vytížených manažerů na mobilní komunikaci.

Proto HTC zahájilo spolupráci se společností IBM, která je díky svým zkušenostem a kvalitnímu softwaru schopná pomoci k úspěchu v tomto segmentu. Nové podnikové aplikace společnosti představily na lednovém veletrhu Lotusphere 2012. Společnosti představily nového emailového klienta, integrující sociální sítě, vylepšenou verzi Lotus Notes, a balíček kancelářských aplikací zvaný IBM Docs.

„Není to tak dávno, kdy naše firma začala pronikat do podnikatelské sféry. Naším cílem je prodej sta miliónů zařízení po celém světě. My vidíme IBM jako ideálního společníka pro tento druh partnerství. Chceme se ujistit, že pokud bude IBM přemýšlet o telefonech či tabletech, HTC bude na prvním místě,“ uvedl David Jaegar, ředitel odvětví globálního podnikání a služeb HTC.

SDÍLEJTE