SDÍLEJTE

Zákazníci v dnešní době vznášejí stále více požadavků na kvalitu a funkčnost a Schoeller Allibert bere každý další požadavek jako novou výzvu pro zlepšení. V každé podnikatelské sféře je třeba dbát, aby přepravní obaly byly odolné proti prašnosti, byla možná jednoznačná a rychlá identifikace zboží a také splněny manipulační požadavky.

Rozlehlost logistických center společností může být problémem pro ochranu zejména dražšího zboží. Maximální jistotu a bezpečnost při skladování a přepravě vám může zajistit právě uzamykatelný box. Jedná se o platové přepravky s integrovaným víkem, které lze navíc opatřit také plombou.

Vysoká ochrana zboží

Často se jako nutnost ukazuje také potřeba zabránit nepovolaným osobám k přístupu k přepravovanému obsahu. A právě pro tyto případy je ideální zvolit uzamykatelné řešení.

Schoeller Allibert má ve své nabídce uzamykatelné boxy, které jsou ideální pro ochranu zboží proti vnější kontaminaci a proti poškození zboží při transportu.

Snadná manipulace

Každý box je navíc opatřen plochou, která je vhodná pro umístění čárového kódu nebo etikety. Zákazník si sám může zvolit, zda jsou ideální štítkové, nebo lepené identifikace, protože tyto bedny zvládnou obojí.

Plastové přepravky je samozřejmě možné stohovat s vysokou statickou nosností. Po vyprázdnění je lze snadno zasouvat do sebe a šetřit tak potřebné náklady na prostor při skladování a dopravě.

Integra top řešení na trhu

Předním produktem společnosti Scholler Allibert je uzamykatelný box Integra, který má pevné dno a stěny i stohovatelné rukojeti. Maximální statické zatížení tohoto typu je 320 kg a statická nosnost 53 kg. Integra nabízí úsporu místa ve stohu až 65 %. Jeho užitný objem je 64 l.

Nejčastěji používají tento typ přepravek pošty, knihovny nebo textilní průmysl.

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo přehled o našich dalších produktech, podívejte se na stránky www.schoellerallibert.com/cz nebo napište na info.czechrepublic@schoellerallibert.com.

SDÍLEJTE