Jak vlastně poznat, že vám firma nabízí vytvoření dobrého webu?

Jak vlastně poznat, že vám firma nabízí vytvoření dobrého webu?

SDÍLEJTE

Vlastní web dnes potřebuje snad každá společnost, organizace a mnohdy i živnostník, pokud chce, aby si ho zákazníci všimli. Není tedy divu, že existuje takové množství firem, které tuto službu nabízí. Jenže jak mezi nimi pak rozeznat tu správnou? Komu tvorbu webu svěřit?

Laik, kterého tvorba webových stránek nijak zvlášť nezajímá, jen touží mít svůj web, bude vybírat s obtížemi. Protože pokud se něco líbí vám, není ještě úplně tak jisté, že zákazníci a vyhledávače budou mít stejný názor.

Chce to rozumnou rovnováhu

Webové stránky se tvoří pro lidi, tedy reálné zákazníky, ale také vyhledávače. Správně by měly být brány v úvahu oba tyto požadavky stejnou měrou. Dobrá pověst v očích vyhledávačů vám zajistí, že vás lidé najdou, avšak to nestačí. Musíte si je také udržet a přesvědčit je k nákupu zboží či služby právě u vás. Jak? Jednoduchá odpověď neexistuje.

Nechte raději vše na odbornících

Chcete zjišťovat, jak má vypadat uživatelsky přívětivý web? Máte chuť zkoumat, zda ten váš funguje dobře i na tabletu, mobilním telefonu a dalších zařízeních? Chce se vám měřit rychlost načítání? Zapomeňte na tohle všechno a věnujte se jen svému podnikání. V ANTEE se o vás postarají od A do Z a všechny tyto problémy vyřeší bez vašeho přičinění. O kvalitu nemusíte mít strach, stačí se podívat na reference spokojených zákazníků. Mají téměř 20leté zkušenosti a spustili přes 4000 webů.

Nejvíce stejně poznáte až po nějaké době

Jestli váš web za něco stojí, totiž stejně poznáte až po nějaké době jeho užívání – uvidíte, zda vám přivedl nové zákazníky. Tehdy už bude pozdě řešit, že jste měli jeho tvorbu svěřit do rukou někoho jiného. Vsaďte na odborníky raději hned, vysvětlete jim, co potřebujete, a nechte si ušít řešení na míru. Dodáte jen texty a fotografie, aby bylo z čeho web tvořit, o zbytek se nemusíte starat.

 

SDÍLEJTE