Kolimátory z řady HE512T vás překvapí odolným provedením a perfektním výkonem

Kolimátory z řady HE512T vás překvapí odolným provedením a perfektním výkonem

SDÍLEJTE

Výrobce kolimátorů Holosun v nedávné době na trh uvedl novou řadu HE512T. Na co se můžete těšit a v čem tyto modely konkrétně vynikají?

Speciální uzávěr baterie

Holosun HE512Tpatentovaný uzávěr slotu baterie, který si taky nyní můžete představit jako QD rychloupínací páčku. Pokud chcete vytáhnout slot baterie, stačí zmáčknout pojistku, páčku uvolnit a pootočit.

Do vínku dostaly dva dlouhé solární články

Kolimátory z této řady se pyšní dvěma dlouhými solárními panely, které se nacházejí na jejich stříšce. Zařízení tak díky tomu zvládne pracovat i za horších světelných podmínek. Baterie se prostřednictvím solárních panelů nenabíjí – o napájení se však mohou starat pouze solární články.

Špičkově odolná konstrukce

Samotné kolimátory jsou zhotoveny z titanu, který má velmi nízkou hmotnost a zároveň perfektní výdrž. Váží tak pouze 250 gramů a vám se při manipulaci se zbraní zbytečně nepronesou.

Bezchybná funkčnost

A ocenit je třeba i výkon kolimátorů. V automatickém režimu jim prakticky není co vytknout. Krásně totiž regulují intenzitu bodu a jsou dostatečně vzdušné. Navíc vám ani nic nebude bránit ve výhledu. Pokud plánujete střílet skrz zvětšovací modul, oceníte nulové rušení od rámečku a dokonale čistý obrazec.

A cena?

Značka Holosun se v poslední době profiluje spíše do podoby výrobce prestižních kolimátorů. Od dob, kdy své uplatnění výrobky nacházely zejména u sportovní rekreační střelby, tak značka ušla dlouhou cestu.

U kolimátorů z této řady se cena pohybuje kolem 18 000 Kč. Nutno podotknout, že cena odráží kvalitu, se kterou jsou tyto kolimátory spojeny.

Více informací najdete na www.holosun.cz.

 

SDÍLEJTE