SDÍLEJTE

Rozhodli jste obnovit či rozšířit vaše profesionální vybavení? Pouze s přesnými, spolehlivými a kalibrovanými měřidly bude vaše práce přesná. Díky nim budete neustále zlepšovat výrobní procesy a výsledky vaší práce budou precizní. Česká společnost s dlouholetou tradicí nabízí široký sortiment těch nejkvalitnějších měřidel a nástrojů, které najdou své uplatnění v každé dílně či průmyslové výrobně.

Vybírejte ze široké nabídky ručních měřidel

V nabídce jsou měřidla všech typů. Posuvná měřítka z nerezové oceli odolná proti poškození i vlhkosti jsou dostupná v analogovém, digitálním i extra dlouhém provedení. Široká je nabídka mikrometrů, záleží jen na vás, zda potřebujete měřit drážky, či závity. Matně chromované číselné stupnice jsou snadno čitelné a vy se nebudete muset trápit s luštěním drobných číslic. Úhelníky, úhloměry, hloubkoměry, výškoměry či úchylkoměry, to vše patří do základní nabídky dílenských měřidel. Bohatý výběr se týká rovněž kontrolních kalibrů a měrek. Nespornou výhodou je díky velkým skladovým zásobám i rychlost dodání.

Proč byste měli požadovat kalibrační protokol?

Kalibrační protokol je doklad, ve kterém najdete veškeré podstatné informace týkající se měřidla, jeho vlastností a samozřejmě také údaje související s provedenou kalibrací. Dozvíte se z něj, v jaké laboratoři byla kalibrace provedena a zda se jedná o akreditovanou laboratoř. Běžně se tento protokol k zakoupenému měřidlu nepřidává, proto je třeba o něj při nákupu zvlášť požádat.

Spoléhejte na českého dodavatele

V záplavě nekvalitních výrobků je někdy obtížné najít ty opravdu kvalitní a funkční. Hledejte proto pouze takové dodavatele, kteří se vám mohou zaručit za to, že jimi nabízené nástroje jsou té nejlepší možné kvality. Spolehlivého a zároveň českého dodavatele můžete najít například na webu https://www.meridla.cz/.

SDÍLEJTE