Mobilní aplikace, jaké by vám neměly chybět

Mobilní aplikace, jaké by vám neměly chybět

SDÍLEJTE
By: Håkan Dahlström

Bez mobilu už ani ránu. Stále jste na internetu a bez mobilu už si svůj život neumíte ani představit? A bude hůř. Mobilní telefon má stále dokonalejší funkce a také v něm můžete mít neskutečně mnoho užitečných aplikací, které vám usnadní život.

Jaké aplikace by vám neměly v mobilu chybět?

Určitě to znáte, vydáte se na nákup, saháte do kapsy a chcete vylovit nákupní seznam, ten ale někam záhadně zmizel a vy prostě nevíte, co jste to chtěli koupit. Přemýšlíte a snažíte se vybavit, co jste na seznam psali a dost možná si i myslíte, že jste na vše přišli, ale omyl. Doma zjistíte, že půlku věcí vlastně vůbec nemáte. Co s tím? Jednoduše si stáhněte do mobilu aplikaci nákupní seznam.

Díky ní už nikdy na nic nezapomenete a vždy budete mít po ruce seznam s tím, co chcete koupit. Mobil jen těžko někam založíte, a když nebudete vědět, kam jste jej dala, stačí prozvonit. Není nic jednoduššího než mít seznam stále u sebe a postupně si do něj dopisovat to, co zrovna dojde, abyste pak při nákupu, na nic nezapomněli.

Další skvělou aplikací, kterou jistě ocení každá žena, je menstruační kalendář. Tam si může poznamenávat to, kdy měla naposledy menstruaci a kalendář také napoví, kdy má přijít další menstruace, kdy lze očekávat plodné dny. Prohlédnout si můžete i graf a nemusíte pátrat v paměti tehdy, pokud jdete na gynekologii, kde budete muset ohlásit datum poslední menstruace.

Těch aplikací, které byste v mobilu mohli mít proto, aby vám usnadnily život, je celá řada a stále přibývají nové a nové, které se nám snaží usnadnit život.

Dnes už doba pokročila tak daleko, že si pomocí aplikace, můžete klidně uvařit oběd, nebo večeři. Mezi nejoblíbenější aplikace patří messengery, díky kterým jsme ve spojení se světem online a zdarma. Pokud máte internet v mobilu, tak zcela jistě i vy máte nějakého “kecálka”, který vám umožní komunikovat se svým okolím.