SDÍLEJTE


Pořízením mobilní klimatizace si kupujete dva v jednom. Funkci ochlazování vzduchu během horkých letních dnů lze jednoduše přepojit na topení. Což je výhodné především v letošním létě, kdy se často střídají parné dny s chladnými nocemi. Mobilita zařízení je výhodná tam, kde je potřeba klimatizaci přemísťovat z jedné místnosti do druhé nebo ji převážet na jiná místa.

I dnes lze pořídit levně mobilní klimatizace

Kdo si chce mobilní klimatizaci pořídit až dnes, nemusí se obávat toho, že narazí na předražené výrobky, u nichž se vyšroubovaly ceny kvůli zvýšenému zájmu o toto zboží zvláště během tropických veder, jež zasáhla v posledních dnech českou kotlinu. Ani nedostatek zboží není strašákem tuzemských spotřebitelů, kteří o mobilní klimatizace projevili zájem až s mírným zpožděním. Tyto praktické přístroje se totiž hodí v jakémkoliv ročním období, investice do klimatizace s funkcí topení je proto vkladem pro všechna roční období.

Pozitivní vlastnosti mobilních klimatizací

V čem spočívají hlavní výhody mobilní klimatizace oproti běžným vestavěným zařízením? Jednoznačným pozitivem je snadná manipulace, je lehká a opatřena úchyty. Jednoduše si s ní poradí jak křehké ženy, tak starší osoby. Může být proto vítaným dárkem pro příbuzné, již mají potíže s častým vycházením do stinných parků a na koupaliště, naopak jsou odkázáni na pobyt v uzavřené místnosti. Ovšem ocení ji pracovníci v kancelářích, dílnách a provozech, kde není funkční nebo zcela schází jakékoliv ochlazování vzduchu. Zaměstnavatelé a provozovatelé obchodů a podniků mohou nákupem mobilní klimatizace potěšit zaměstnance i zvýšit jejich pracovní nasazení během dnů, kdy teploty překračují třicítky.

Parametry konkrétní klimatizace

Nejoblíbenější mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima+ je úsporná díky příkonu pouze 800 W, energetické třídě A+ a EER 3,1. Vyznačuje se velmi nízkou hlučností 38 dB a vynikajícím chladicím výkonem s kapacitou chlazení až 11 000 BTU/h. Funkce autorestartu zapojí klimatizaci po výpadku proudu zpět do nastaveného režimu. Typ chladiva je R410A, rozměry jsou 767×460×395 mm a hmotnost je 29 kilogramů. Dalším oblíbeným produktem firmy Vzdušín.cz je také čistička vzduchu.

SDÍLEJTE