Myš Genius NX-7000 – Barva pro každého

  SDÍLEJTE

  Společnost Genius uvádí na trh novinku v podobě elegantních bezdrátových myší v řadě moderních a veselých barev, Genius NX-7000. Tyto myši jsou díky svým rozměrům a hmotnosti ideální doplněk k notebookům na každodenní přenášení.

  Moderní a stylové provedení osloví na první pohled každého uživatele, který má rád veselé a zároveň elegantní barvy. Svým ergonomickým provedením jsou NX-7000 určené pro držení levou i pravou rukou a díky své kompaktní velikosti skvěle padnou jak do menší, tak i větší dlaně. Myš je vybavena standardně dvěma tlačítky a scrolovacím kolečkem s funkcí třetího tlačítka.

  Mezi klíčové vlastnosti bezdrátové myši Genius NX-7000 patří především mobilita a tím uzpůsobené parametry. Pico přijímač pracující na frekvenci 2,4GHz může díky své velikosti zůstat zasunut v USB portu i při přenášení notebooku. V případě, že jej chce uživatel vypojit nebo si chce odnést pouze myš, je možné vložit přijímač do myši ve spodní části. Tak zůstane uschován, aby nedošlo k jeho ztrátě. Další známkou maximální mobility je vysoce citliví optický sensor BlueEye s rozlišením 1200dpi. Tento sensor je navržen tak aby mu nečinilo problém spolehlivě pracovat i na koberci, sedačce, dřevě či jinak náročných površích, se kterými se na cestách uživatel setká.

  Specifikace:

  Genius  
  Barevné provedení Bílá, modrá, zelená, červená a černá
  Připojení Bezdrátové 2,4GHz
  Rozhraní USB
  Rozlišení 1200dpi
  Typ sensoru BlueEye
  Baterie 1x AA
  Rozměry 99 x 59 x 39,3 mm.
  Součást balení NX-7000, USB Pico přijímač, AA alkalická baterie, návod

   

  Doporučená koncová cena produktu Genius činí: 190,- s DPH

  Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

  Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

  SDÍLEJTE