SDÍLEJTE

Každý dům nebo jiný objekt si zaslouží svoji ochranu. Pokud nechcete investovat větší finanční obnos do kamerového systému, symbolizuje pořízení fotopasti perfektní volbu. Tato malé zařízení vás totiž v porovnání s profesionální kamerou vyjde opravdu levně. Přečtěte si, jaká fotopast je pro ochranu domu nejvhodnější.

Fotopasti FOXcam jako ideální řešení

Co se týče značky, rozhodně lze doporučit vsadit na fotopasti značky FOXcam. Ty jsou na trhu zatím téměř přes rok, i přesto si však již získaly slušnou základnu svých oblíbenců. Jedná se přitom o moderní českou značku, která spolupracuje s významnými výrobci fotopastí.

FOXcam RANGER

Prvním skvělým modelem pro ostrahu vašeho majetku je fotopast FOXcam RANGER. Ta přitom vyniká perfektním poměrem mezi cenou a výkonem. Zakoupit ji můžete již za 2 490 Kč. Dokáže přitom monitorovat okolí až do vzdálenosti 12 metrů.

Jelikož využívá technologii FOXraw, jsou výsledkem ostré snímky s vysokou hloubkou barev. Noční snímky pořizuje s minimálním množstvím šumu a váš dům je tak schopná zabezpečit i v noci.

FOXcam SG880MK-18mHD

Druhou možnou volbu symbolizuje fotopast FOXcam SG880MK-18mHD. Tu lze zakoupit již za 4 990 Kč. Tato fotopast vám pořízené snímky již dokáže odeslat i na e-mail nebo mobilní telefon. A správa fotopasti probíhá pohodlně i na dálku.

Stejně jako předchozí model, je i tato vybavená technologií FOXraw, díky které pořizuje snímky s minimálním šumem. Obrysově dokáže fotopast zachytit objekty vzdálené až neuvěřitelných 30 metrů. K této fotopasti je navíc k dispozici adaptér pro napájení ze sítě, a tak odpadá nutnost shánět baterie.

Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

 

SDÍLEJTE