Ochraňte svůj dům. Pořiďte si kvalitní fotopast za rozumnou cenu

Ochraňte svůj dům. Pořiďte si kvalitní fotopast za rozumnou cenu

SDÍLEJTE

Fotopasti symbolizují perfektní řešení pro ostrahu objektů, jako jsou domy, chaty nebo chalupy. Jedná se o finančně méně náročné zařízení, a to zejména v porovnání s propracovaným kamerovým systémem. V tomto článku vám představíme dvě fotopasti z dílny FOXcam, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

FOXcam: Kvalitní značka za rozumnou cenu

V současné době je k dostání mnoho fotopastí, které se liší svým zpracováním, kvalitou i cenou. Značka FOXcam přitom symbolizuje skvělé řešení v případě, že hledáte perfektní poměr mezi cenou a kvalitou. Podívejte se na hlavní modely zblízka.

TIP: Vyberte si z fotopastí FOXcam model, který vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Model RANGER

Jako první vám stručně představíme fotopast RANGER. Cenově vychází přibližně na 2 500 Kč a za tuto částku získáte fotopast, která dokáže skvěle monitorovat okolí až do vzdálenosti 12 metrů. Veškeré snímky ukládá na SD kartu, ze které si je poté můžete jednoduše stáhnout.

Výrobci zde použili propracovanou technologii FOXraw, která se stará o ostré snímky s vysokou hloubkou barev. Noční snímky jsou pořizovány s minimálním množstvím šumu a váš dům skvěle ochrání i v noci.

Model SG880MK-18mHD

Druhý zajímavý model symbolizuje fotopast SG880MK-18mHD, která vychází přibližně na 5 000 Kč. Klíčová je zde funkce odesílání, díky které dokáže model pořízené snímky odesílat na váš e-mail nebo mobilní telefon. A potěší i možnost kompletní správy fotopasti na dálku.

Obrysově je tento model schopen zachytit i objekty vzdálené neuvěřitelných 30 metrů. Pracuje se stejnou technologií jako předchozí model (FOXraw) a noční snímky tak mají minimální množství šumu.

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.

 

SDÍLEJTE