Pořizujete kolimátor? Vyberte si z prestižní řady Holosun

Pořizujete kolimátor? Vyberte si z prestižní řady Holosun

SDÍLEJTE

Pokud se zbraněmi přicházíte alespoň trochu do styku, zřejmě jste se již se značkou Holosun setkali. Kolimátory a lasery Holosun se totiž během několika let staly naprosto prestižními modely, které vydrží hrubé zacházení a navíc jsou i cenově příznivé.

Provedení z odolného titanu

Holosun na svých špičkových kolimátorech používá pouze ten nejlepší materiál – mimořádně odolný titan. Zároveň pracuje s nejlepšími technologiemi a výsledkem jsou kolimátory, které opravdu stojí za to.

Ceny těchto kolimátorů jsou sice o něco vyšší, na druhou stranu se však mohou pochlubit skvělou kvalitou a nejmodernějšími technologiemi. Z jakých konkrétních modelů můžete vybírat?

Tubusový kolimátor HE530GR

Prvním kolimátorem, který rozhodně stojí za zmínku, je Holosun HE530GR. Ten se pyšní průměrem 30 mm a je vyroben z titanu. Hodí se do opravdu extrémních podmínek. Použitá baterie CR2032 je schopna vydržet až 5 let.

Pyšní se tečkou 2 MOA, přepínatelným obrazcem 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazcem pro brokovnici 65 MOA. Navíc vás potěší i QD rychlá upínací montáž a technologie killFlash. Dále se můžete těšit na průhledové flip-up krytky a mimořádně odolnou konstrukci.

Kolimátor HE512T s červenou nebo zelenou diodou

Další zajímavý kolimátor symbolizuje model HE512T, který se vyrábí buď se zelenou nebo červenou diodou. Nabízí tečku 2 MOA, přepínatelný obrazec 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazec pro brokovnici 65 MOA.

Kolimátor je vybaven solárními panely, které se využívají k jeho napájení za předpokladu dobrých světelných podmínek. Modely dále vynikají velmi odolnou konstrukcí a moderním designem.

Podobně jako předchozí model, i tento bude dosahovat skvělých výsledků v extrémním prostředí. Na baterii CR2032 totiž vydrží až 5 let.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.

 

SDÍLEJTE