Posklizňové linky JK Machinery

Posklizňové linky JK Machinery

SDÍLEJTE

Firma JK Machinery dodává komplexní řešení v oblasti strojů na zpracování obilnin a dalších zrnin. Nabízí svým zákazníkům tři desítky let zkušeností na českém i zahraničním trhu – společnost dokonce realizovala zakázky již na třech kontinentech. Velmi žádané jsou i její linky pro posklizňové zpracovávání. Pro klasické obilniny, kukuřici, pohanku, hrách, řepku, len a celou řadu dalších plodin jsou ideálním řešením plně automatizované posklizňové linky, které představují nedílnou součást každého moderního zemědělského provozu.

Komplexní řešení posklizňového zpracování

Posklizňová linka slouží ke zpracování a skladování nejrůznějších zemědělských plodin, její podoba tedy bude sestávat z částí pro příjem, sušení, skladování zrnin atd. Součástí posklizňové linky je také čistička obilí, v případě společnosti JK Machinery jde vždy o její vlastní čističky oceňované na tuzemském i zahraničním trhu. Společnost pro své zákazníky nezajišťuje pouze dodání jednotlivých částí provozu a jeho instalaci. Samozřejmostí je i montáž a spuštění posklizňové linky i pečlivé zaškolení všech zainteresovaných zaměstnanců.

Volba té správné posklizňové linky

Společnost JK Machinery je schopna dodávat posklizňové linky do zemědělských provozů všech velikostí. Každá zakázka je vždy řešena individuálně a výsledné řešení je vybíráno přímo na míru každému podniku, bez ohledu na jeho velikost. V základní nabídce naleznou zákazníci kromě standardní posklizňové linky i tzv. Malou posklizňovou linku vhodnou spíše do menších podniků.

Bez správného zpracování a uložení sklizených plodin se neobejde žádný zemědělský provoz, jen díky němu je lze dodávat na trh v tu nejpříhodnější dobu v průběhu celého roku. Výběru posklizňové linky je tak třeba věnovat maximum pozornosti. S řešením firmy JK Machinery rozhodně nešlápnete vedle.

SDÍLEJTE