SDÍLEJTE

Jak se to říká? Správný muž by měl zasadit strom, zplodit syna a postavit dům. Sázení stromů zvládnete i bez našich rad, s plozením syna vám také nepomůžeme. Ale pár tipů jak svépomocí postavit dům pro vás máme.

Začněte pěkně od základů

Pokud máte vizi, že si váš dům postavíte, pokud možno sami, abyste třeba ušetřili finanční prostředky, zároveň se ve vašem okolí pohybují lidé, kteří vám rádi pomohou, vrhněte se do toho po hlavě. K vykopání základů potřebujete bagr, jestliže tedy nehodláte trávit ve společnosti lopaty několik dnů a nocí. Že jej nevlastníte? Půjčte si ho! Půjčovna minibagrů Ostrava vám pronajme minibagr, zároveň vás naučí s ním manipulovat tak, byste práci s ním zvládli zcela sami. Tím samozřejmě ušetříte peníze za práci bagristy. V současné době jsou k dispozici tři typy minibagrů Kubota hodící se i pro úplné začátečníky. A víte co ještě? Minibagr vám bude dovezen na místo určení. Odpadají vám tedy starosti s přepravou.

Dodávky k dovozu stavebního materiálu i nábytku

Při stavbě nebo i rekonstrukci domu se nevyhnete mnoha návštěvám stavebnin. Dovoz materiálu prostřednictvím dopravce se vám může poměrně prodražit, navíc se nejspíš nevyhnete několikadennímu čekání. Chcete-li ušetřit a pustit se do práce co nejdříve, pronajměte si dodávku. Půjčovna dodávek Ostrava, případně půjčovna dodávek Zlín disponují typy dodávek pro téměř jakékoliv účely. Vyberte si takovou, do které lze umístit i palety. Materiál se vám tak bude přepravovat nejlépe.

Až nastane ta dlouho očekávaná chvíle a vy se budete stěhovat do nového domu, nebojte se znovu využít služeb půjčovny dodávek. Autopůjčovna dodávek Ostravaumožňuje i víkendové pronájmy vozů. Dodávky disponují dálničními známkami, před každým pronájmem jsou pečlivě zkontrolovány po technické stránce a omyty.

Když máte za zády profesionály, kteří jsou připraveni a ochotni vám pomoci, i stavba a zvelebování domu se zdát být hned snadnější.

 

SDÍLEJTE