SDÍLEJTE

Každý se určitě shodne na tom, že podlaha je v jakémkoliv objektu tou nejdůležitější a zároveň nejvíce namáhanou složkou. Toto tvrzení platí obzvlášť pro průmyslové provozy a firmy. Především v těchto prostorách jde o to, více než kdekoliv jinde, aby podlaha plnila svoji funkci. Nesmí mít žádné nerovnosti, musí být přizpůsobena a zároveň snadno přizpůsobitelná požadavkům klienta i jeho nárokům. Mezi hlavní požadavky, které jsou na průmyslové podlahy kladeny, patří především odolnost proti zátěži. Musí být dokonale pevné. Rovná plocha a pevnost patří mezi jedny z kladných vlastností i takzvaných litých podlah. Z těchto důvodů se mezi firmami, ale i domácnostmi stávají čím dál více rozšířené.

Lité betonové podlahy

Lité betonové podlahy jsou vhodné do všech typů prostor od sportovních hal až po rozsáhlé průmyslové haly. Jaké jsou tedy výhody těchto podlah? Při použití lité betonové podlahy máte vysokou garanci její pevnosti a nepoškoditelnosti. Jejich povrch je odolný především vůči jakémukoliv mechanickému poškození. Pokládání pomocí lití navíc zaručuje zcela rovný a hladký povrch. U již tak kvalitního produktu je navíc zvýšena jeho životnost položením finálního povrchu či nátěru. V průmyslových objektech, jako jsou garáže či sklady se nejčastěji používají lehké epoxidové nátěry. Jejich největší výhodou je zřejmě cena. Nátěr je velmi levný a také praktický na údržbu. Jednoduše jej omyjete vodou.

Weplast

Jestliže tedy i vy právě uvažujete o nové podlaze do vaší firemní garáže, nebo skladu, určitě se podívejte na internetové stránky www.weplast.cz. Najdete zde veškeré doplňující informace, které se týkají samotných litých podlah i epoxidového nátěru. O všem se navíc můžete poradit s odborníky ve firmě. Společnost se podlahářskými pracemi zabývá od roku 1990, a má tak již bohaté zkušenosti.

SDÍLEJTE