Potřebujete nový platební terminál? Víme, kde se poohlédnout

Potřebujete nový platební terminál? Víme, kde se poohlédnout

SDÍLEJTE

Už poměrně dlouhou dobu jsou prodejci povinni používat platební terminály. Možná potřebujete nový model, který bude lepší než ten, který ve vaší firmě používáte, možná zakládáte novou prodejnu a platební terminál bude vaším prvním. Ať je to jakkoli, je dobré nakupovat POS u společnosti, která jim rozumí a ví, co vše mohou prodejci od této chytré věcičky potřebovat.

Jednoduchost a spolehlivost oceníte

Pokud potřebujete POS, mohla by se vám líbit nabídka od FiskalPRO. Přináší jedinečné řešení v podobě dotykových online pokladen s platebním terminálem a internetem zcela zdarma. Dokonce k nim získáte i SIM kartu a Android pokladní aplikaci FiskalPRO MOBILE a Cloud FiskalPRO, jež jsou v ceně řešení. Ideálním a cenově dostupným modelem s množstvím užitečných funkcí je třeba dotyková eKasa FiskalPRO A8 nebo FiskalPRO N3. K funkcím, které určitě oceníte a nechybí u těchto modelů patří integrovaný skener čárových a QR kódů. Pokladník je díky tomu velmi flexibilní a ušetří spoustu pokladního místa.

Funkce jsou velmi jednoduché, intuitivní, rychle se v nich zorientuje každý váš zaměstnanec. Navíc jsou tyto modely velmi spolehlivé a hodí se i pro mobilní provozovny. Zabudovaná baterie Li-ion má dlouhou výdrž, můžete je směle používat v restauraci, baru, kavárně, ale také v odvětví taxi služeb, kurýrů, přepravců nebo obchodníků v terénu i mobilním stánkem.

Pokladna pro pevnou provozovnu

Jestliže víte, že budete pokladnu s platebním terminálem používat v kamenné prodejně, mohla by se vám líbit inovativní pokladna FiskalPRO VX 520. Jde o tlačítkovou registrační pokladnu s platebním terminálem a množstvím dalších užitečných funkcí. Připojit můžete periferie jako je skener čárových kódů, pokladní zásuvku, digitální váhu, externí klávesnici, PinPad. Co se týče připojení k internetu, zajistíte jej díky ethernet kabelu nebo SIM kartě, která je dodávána v ceně zařízení.

Kompletní nabídku platebních terminálů a registračních pokladní najdete na stránkách Fiskalpro.sk. Navštivte je a prohlédněte si bohatou paletu zboží, z něhož si určitě vyberete. A pokud si nevíte rady, můžete ihned napsat jejich zaměstnancům dotaz, rádi vám doporučí zboží na míru dle vašich potřeb.

SDÍLEJTE