Potřebujete průmyslový motor, převodovku či pohon? Obraťte se na společnost FORIN s.r.o.

Potřebujete průmyslový motor, převodovku či pohon? Obraťte se na společnost FORIN s.r.o.

SDÍLEJTE

Možná už jste o této společnosti slyšeli, možná ne. Společnost FORIN s.r.o. působí na Slovensku v Moldavě nad Bodvou. Na trhu se pohybuje již úctyhodných 30 let, což znamená, že je spolehlivá, zkušená, jde s dobou, zákazníci s ní mají velmi dobré zkušenosti… Co všechno zde můžete zakoupit? 

Velká pomoc pro průmysl

Společnost FORIN s.r.o. nabízí produkty a služby pro průmysl a další odvětví hospodářství. Nabídka produktů je skutečně obsáhlá, a tak často pomůže najít řešení jiným společnostem, i když se jedná o nejnáročnější aplikace. 

Tato společnost je předním dodavatelem průmyslových motorů, převodovek a pohonů nejen na Slovensku, ale i ve střední a východní Evropě. Její zaměření je na mechanické převodovky, mechanické variátory, přímočaré pohony TMP a má vynikající možnosti dodávek planetových převodovek a technických komponentů, jako jsou ozubené převody, hřídelové spojky, klouby a kloubové oka, vodicí tyče, kuličková pouzdra a další. 

V nabídce jsou ale i elektromotory pro jednosměrný i střídavý proud pro doplnění libovolné aplikace včetně regulace a další doplňkové prvky.

Najdete u nich zboží o renomovaných výrobců, jmenujme např. S.T.M., GSM, PACK Trade, VELA, NERI, elektromotory SIEMENS atd. 

Zákazníkům dodává i odlitky ze šedé a tvárné litiny a odlitky z barevných kovů. Záleží jen na vašich potřebách. Samozřejmostí je pak možnost opracování, nechybí ani možnost kovoobrábění na nejlepších CNC obráběcích centrálách a soustruzích, ale také na poloautomatech a klasických obráběcích strojích podle vámi dodané dokumentace a požadované přesnosti opracování. 

Nebojte se požádat o radu

Společnost FORIN s.r.o. je profesionální a nezdráhá se poradit vám s tím, čemu rozumí. Ke každému svému sortimentu nabízí poradenskou činnost i návrhy technických řešení podle vašich potřeb. 

Nezbývá, než navštívit její internetové stránky a podívat se na kompletní sortiment zboží i služeb. V kontaktech naleznete potřebná tel. čísla i všechno ostatní, abyste mohli poptat zboží, nebo se na ně obrátit nejdříve s dotazem.

 

SDÍLEJTE