Powerbanka Trust OMNI s USB-C a Quick Charge 3.0

Powerbanka Trust OMNI s USB-C a Quick Charge 3.0

SDÍLEJTE

Dostala se nám k otestování powerbanka Trust OMNI. Protože to není první powerbanka, kterou jsme měli možnost vyzkoušet, mohli jsme porovnat, jak si vede např. proti powerbance od Xiaomi. Ta, ačkoliv se honosila označením Quick Charge stěží zvládala nabíjet právě využívaný telefon. Baterie zůstávala víceméně nabitá stále stejně.

Výhodou powerbanky Trust Omni jsou LED diody, které indikují její nabití, rozdělené po 25ti procentech. Obsažena je i svítilna, zřejmě pro zapojení zařízení za tmy.

Povrch power banky je pogumovaný, díky čemuž odolá menším nárazům a zároveň si zachová déle původní vzhled.

Kapacitou 10 000 mAh sice nepatří k nikterak velkým, ale právě již zmíněná schopnost Quick Charge z ní dělá výborného společníka. Vyzkoušeno s telefonem Samsung S7 Edge, který také funkci rychlého nabíjení podporuje, z 0 na 100% je power banka schopná telefon nabít za 1 hodinu a 30 minut. Takového času nedosahuje ani nabíjení přes 220V neoriginální nabíječkou.

Za cenu asi 1100 Kč je to rozhodně produkt, který si najde své zákazníky.

Tisková zpráva

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje powerbanku Trust OMNI. Nabízí kapacitu 10 000 mAh, možnost nabíjení přes USB-C a vysokorychlostní nabíjení Quick Charge 3.0.

Trust OMNI má rozměry 138 x 63 x 22 mm a hmotnost 277 gramů. Je vyvedena v matných odstínech šedé. Její decentní vzhled doplňuje tlačítko pro zapnutí a LED diody indikující stav baterie, případně probíhající napájení. Umožňuje rychlé nabíjení prostřednictvím portu USB-C s hodnotami 3 A / 15 W, resp. portu USB s integrovanou technologií Quick Charge 3.0 s výstupem až 18 W nebo nabíjení nekompatibilních zařízení standardním výstupem 2,4 A / 12 W. Zpětné nabíjení powerbanky je realizováno přes USB-C, resp. micro-USB s nabíjecím proudem 2,5 A. Samozřejmostí je inteligentní ochranný systém pro bezpečné a rychlé nabíjení.
Kapacita 10 000 mAh ukrytá v pěti 2 000 mAh článcích poskytuje energii pro až 40 hodin provozu mobilních telefonů a až 15 hodin provozu pro tablety, v závislosti na typu zařízení. Kromě dodatečné energie disponuje také LED svítilnou.

Součástí balení jsou kabely micro-USB a USB-C.
Trust OMNI je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 099 Kč s DPH v České republice a 39,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací navštivte www.Trust.com

O značce Trust

Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.

SDÍLEJTE