Přenechte řešení logistiky firmě, která je v této oblasti profesionálem

Přenechte řešení logistiky firmě, která je v této oblasti profesionálem

SDÍLEJTE

Každá společnost, která vyrábí jakékoli zboží, potřebuje řešit nejen samotnou výrobu, ale i přepravu zboží k prodejcům a jiným odběratelům. Možná s logistikou každodenně zápasíte, nebo se vám z nenadání pokazilo to, co běžně funguje, a vy potřebujete přepravu vyřešit rychle a spolehlivě ke spokojenosti své i spokojenosti vašich partnerů. Ať už se vám jedná o přepravu na Slovensku, v Čechách či kdekoli jinde po Evropě, s důvěrou se můžete obrátit na společnost Speed Line, s.r.o. Nabízí komplexní logistické řešení pro téměř jakékoli společnosti, které potřebují převézt menší i rozměrné zboží.

Co vše pro vás Speed Line udělá

Společnost Speed Line s.r.o. poskytuje kvalitní zasílatelské, dopravní a logistické služby s orientací na zákazníky v lokálním i mezinárodním měřítku. Díky ní se budete moci plně věnovat svému podnikání a dopravu i logistiku přenechat na bedrech jí. Je členem sdružení slovenských dopravců Česmad Slovakia, Obchodní komory SR a Svazu logistiky.

Komplexní mezinárodní doprava je zajišťována dodávkami, sólo vozidly, návěsy, velkoobjemovými mega návěsy i většími, kde jsou požadovány rozměry větší, než u návěsů s výškou nad 3 m, šířkou nad 2,5 m a délkou větší než 13,5 m s váhou vyšší než 24 t. Při přepravě si můžete objednat i komplexní servis včetně doplňkových služeb poradenství a komunikace až v 11 jazycích. Pokud by pojištění zboží, které chcete přepravit, bylo náročnější než základní pojištění CMR, které je vám automaticky k dispozici, poskytuje společnost doplňkovou službu připojištění zásilek během dopravy.

Stejně tak je možné u Speed Line s.r.o. koupit a rezervovat trajektové lístky do Irska, Velké Británie, Dánska, Finska nebo Švédska.

Kromě pozemní přepravy však můžete u Speed Line s.r.o. využit i námořní a říční dopravu, leteckou dopravu nebo přepravu nebezpečných nákladů. Zaměřuje se jednoduše na vše, co vás v odvětí přepravy a logistiky může napadnout. Jestliže chcete kupříkladu zvolit leteckou přepravu, stačí obrátit se na tuto společnost a sdělit jí své požadavky. Cenové kalkulace jsou prováděny jednotlivě, rychlost dodání i profesionální přístup od začátku do konce je zde samozřejmostí. Společnost ocení i vaši zpětnou vazbu, aby měla jistotu, zda vše proběhlo dle vašich představ, příp. aby mohla odstranit příp. nedostatky a víc k nim nedošlo.

Nezbývá, než se spojit se Speed Line s.r.o. a přenechat jí starost o přepravu a logistiku vašeho zboží nebo služby. Zajisté budete spokojeni, jako mnoho zákazníků před vámi a budete se na její služby s důvěrou znovu obracet.

 

SDÍLEJTE