SDÍLEJTE

 

V současné době existuje nespočetné množství poskytovatelů internetů. Samozřejmě jsou velké ryby, které nabízí komplexní služby od internetu až po internetovou televizi. Nicméně najdou se i drobní podnikatelé přeprodávající pouze nabídky velkých společností, ovšem za zhoršených podmínek.

Jakmile vám do schránky přistane letáček lákající na internet za pouhé dvě či tři stovky, zřejmě zpozorníte a začnete uvažovat nad změnou internetového připojení. Počítáte však s tím, že může být změna spíše k horšímu, přestože letáček slibuje vysokou rychlost a nonstop servis? Bohužel, za takovou cenu nemůžete očekávat příliš vysokou kvalitu.

Internet, který pořád vypadává, je internet k ničemu

Pokud internet potřebujete ke své práci, zřejmě se nespokojíte s neustále vypadávajícím připojením. Internet na doma by měl být maximálně spolehlivý. Ale jak poznat poskytovatele, jehož internet je vskutku stabilní a rychlý? Zdrojem jsou recenze a zkušenosti ostatních uživatelů. Pravidlem je, že uživatelé se o negativní zkušenosti podělí na internetu, aby varovali ostatní zájemce. Prvně si tedy pořádně prolustrujte, o jakou společnost se jedná, zda je to pouze živnostník, který přeprodává balíčky velké firmy a podobně.

Na koho se obrátit v Praze?

Jestliže vám dosavadní kabelový internet nevyhovuje a bydlíte v Praze, podívejte se do pestrého portfolia služeb rychle rostoucího poskytovatele internetu AIM. Expanduje však do celé České republiky, a tak se vám dostane jeho služeb, i když jste na opačné straně republiky. Zákazníci jsou naprosto spokojeni s nepřetržitou podporou, perfektním zákaznickým servisem a příznivými cenami. Vedle internetu má v nabídce také internetovou televizi Kuki s mnoha programy a možností přehrávání kanálů zpětně až 168 hodin.

Pokud zadáte do vyhledávače frázi „internet Stodůlky“, vyskočí na vás právě firma AIM. Ať už jste domácnost, nebo bytové družstvo, společnost se k vám neobrátí zády.

 

SDÍLEJTE