SDÍLEJTE

Shánění firemních prostor pro malou společnost nebo open space místnosti, které nejsou odstrčeny někde na periferii města, mají vybavené kuchyňky, sociální zázemí, a ještě jsou v cenově přijatelných hladinách, se může stát noční můrou asistentek pověřených takovým náročným úkolem. Není ale nic jednoduššího než si prohlédnout administrativní budovu v centru Zlína. Ceny za pronájem kanceláře začínají na příjemných 3990 korunách za měsíc. Račte vstoupit do Max32.

Malé prostory i open space pro velké kooperace

Potenciální nájemníci si můžou zvolit kancelářské prostory, jež jsou již připravené, anebo si vybrat variantu podle svých požadavků na míru. Potřebujete pouze malou kancelář pro sebe a společníky? Není problém. Kdo shání pronájem kanceláří Zlín a takzvaný open space – kanceláře sdílené více zaměstnanci, jež jsou v dennodenním těsném kontaktu, i jim lze upravit místnost podle individuálních potřeb. Několikasetmetrové prostory disponují patřičným uspořádáním a členěním jednotlivých pracovních sekcí i soukromých oddělení.

V centru Max32 je radost pracovat i bydlet

Jelikož se administrativní budova nachází v plně vybaveném centru Zlína, práce a samoobslužnost na takovém místě je jednodušší. Zaměstnanci se v takovém prostředí cítí dobře, mají široké možnosti stravování, služeb i nákupů v rámci budovy. Objekt disponuje poštovním úřadem, pojišťovnou, kavárnou s pekařstvím, obchody, ordinacemi lékařů, optikou a nejmodernějším fitness ve Zlíně – Vita Sana Clubem. Sportoviště, tělocvična, cvičební sály i wellness zóna jsou vítaným zpestřením pro zaměstnance, jež potřebují sedavé zaměstnání kompenzovat dostatkem pravidelného pohybu. Perličkou na dortu je pronájem bytů ve Zlíně – přímo v budově Max32.

Vybavení administrativního a bytového domu Max32

Centrum Max32 se nachází na lukrativní adrese J. A. Bati 5648. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem a službou na recepci. Pro invalidní a hůře pohyblivé osoby i pro maminky s kočárky je vestavěn bezbariérový přístup. Motoristé snadno zaparkují na hlídaném parkovišti, dojíždějící zaměstnanci nebo nájemníci mají zastávku MHD přímo u domu.

SDÍLEJTE