Repasovaný notebook vám ušetří spoustu peněz

Repasovaný notebook vám ušetří spoustu peněz

SDÍLEJTE

Ať už pořizujete notebooky do firmy anebo vybavujete domácnost, v každém případě se nejedná o levnou záležitost. Přitom stačí využít repasovaných strojů, jejich pořízením ušetříte nejen peníze, ale zároveň ochráníte životní prostředí.

Repasované stroje jsou stále výkonné a mnohem levnější

Repasované notebooky mají většinou původ ve velkých firmách nebo na úřadech, které po čase vyměňují starší přístroje za novější. Z vyřazenými stroji přitom vůbec nic není. Jedná se totiž o kvalitní značky, jako je například DELL, které byly určené na dlouhou dobu fungování. Repasované notebooky jsou tak výkonné a ideální na kancelářskou práci. Dokonale vám poslouží například business notebook z vyšší série Dell Latitude.

Nejen, že je značka Dell velmi spolehlivá, zároveň je málo poruchová a je proto ideální jak pro klasickou, tak i domácí kancelář. Dell Latitude E6420 má střídmý design v kombinaci černé a stříbrné barvy. Absence přílišné výstřednosti a barevnosti z něj dělá skvělého společníka do prostředí kanceláří. Prémiový vzhled dodává notebooku kovové rámování a hliníkové víko. Kromě toho slouží zároveň ke zvýšení odolnosti.

Příjemné provedení a zajímavé doplňky

Ačkoliv je notebook zvenku kovový, povrch kolem klávesnice a touchpadu je tvořen měkčeným protiskluzovým materiálem. Na dotyk je tak mnohem příjemnější a méně teplovodivý. Klávesnice má klasické rozpoložení, numerickou část najdete pouze v 15,6¨ a větších noteboocích. Příjemným prvkem jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti, která najdete po pravé straně notebooku. Při prezentacích a poradách tak nemusíte složitě ovládat zvuk myší, ale vystačíte s jediným stiskem tlačítka.

Notebook Dell Latitude E6420 slibuje solidní výkon, za kterým stojí procesory Intel Core i3, i5 či i7 třetí generace s kódovým označením Ivy Bridge. Tyto procesory se začaly používat v letech 2012- 2013, při koupi notebooku Dell Latitude E6420 si tak můžete být jisti, že si nepořizujete zastaralý stroj.

Dokonalý společník do kanceláře

Jak už jsme zmiňovali, tento typ notebooku je ideální na kancelářskou práci. Proto v něm nenajdete příliš výkonnou dedikovanou grafickou kartu, ale pouze nVidia NVS 5200M, nebo v procesoru integrovaný grafický čip Intel HD. Paměť RAM má dnes běžné hodnoty 4 až 16 GB a jedná se o typ DDR3.

Výrobce zaručuje odolnost vnitřních komponent proti vysokým a nízkým teplotám, teplotním šokům, vlhkosti, prachu, otřesům a podobně. Gumová izolace chrání pevný disk tlumením vibrací. Pevnou konstrukci doplňují ocelové panty, které zajišťují, že se vám notebook nerozpadne, když ho nešetrně uchopíte za víko s displejem.

K notebooku Dell Latitude E6420 se připojíte pomocí dvou rychlých USB 3.0, jednoho USB 2., jednoho kombinovaného eSATA/USB portu, HDMI, VGA. Pro připojení k síti slouží RJ45 a dále na notebooku najdete kombinovaný audio vstup/výstup. Na spodní straně je podlouhlý port pro připojení do dokovací stanice Dell E-family.

Seriózní business notebook Dell Latitude E6420 je spolehlivým společníkem do kanceláře a sázkou na jistotu, která vám dlouho vydrží. Neutrácejte několik desítek tisíc za každý kus a pořiďte si repasovaný stroj. Repasované notebooky jsou stále výkonné, funkční a pro kancelářskou práci naprosto dostačující.

SDÍLEJTE