SDÍLEJTE

Provádíte často revize? Pak zpozorněte! Na trhu je nová revizní aplikace, která je zjednoduší a urychlí.

Práce revizního technika nikdy nebyla jednodušší. Pomocnou ruku jim teď nenabízí pouze kvalitní měřící technika, ale i důmyslná online aplikace INSPECTO vhodná pro mobilní zařízení, tedy tablety a chytré telefony, ale i webové prohlížeče.

Urychlení revizní činnosti

Tento online software vámi prováděné revize rapidně zrychlí. Je totiž vybaven speciálním plánovačem a řadou přednastavených postupů. Vaše revizní zpráva bude na světě doslova obratem. Tímto přednosti softwaru INSPECTO ale zdaleka nekončí.

Minimální administrativa a práce v terénu

Práce revizního technika nebývá snadná. Je náročná a především zodpovědná. Hodně jejich času si vyžádá například administrativa. Tu tento sofistikovaný software minimalizuje, a tím samozřejmě šetří jejich drahocenným časem. INSPECTO revizním technikům také umožňuje pracovat přímo v terénu, tedy v místě revize, kde také vytvoří samotnou revizní zprávu. Samotná data pak bezpečně ukládá na snadno dostupném cloudovém úložišti.

Evidence klientů i archivace

Chytrá aplikace, která navíc obsahuje pravidelně se aktualizující databází závad (Závadovník) obsahující více než 20 tisíc položek, také dokáže evidovat vaše klienty stejně jako jednotlivá měřidla a měřící procesy. Pomůže s plánováním, zkontroluje správnost a úplnost veškerých údajů, sjednotí výsledné výstupy a dokáže vám i vytvořit přehledný archiv. A dispozici vám je třeba 24 hodin denně.

Snadný výkon revize

Následně pak dochází i ke zjednodušení průběhu revize jako takové. Spousta vychytávek softwaru totiž usnadňuje samotný její průběh. Ten je postaven na přehledně a důkladně vypracovaném dashboardu, s jehož pomocí můžete buď zahájit novou revizi, nebo se vrátit k té již rozpracované. Každý technik jistě uvítá i možnost snadného citování konkrétní ČSN normybez kterého se většina revizí neobejde.

Vytváření fotodokumentací

Pokud je zjištěna závada, aplikace za vás dokáže vytvořit její fotodokumentaci, kterou přiloží k revizní zprávě. Data jsou ovšem podrobena kontrole i v průběhu samotného výkonu. Pokud opomenete zadat nějaké údaje či dojde-li k překročení limitů, okamžitě o tom budete informováni.

Šablony pro revizní činnost

V současné době aplikace obsahuje modul pro revize vyhrazených elektrických technických zařízení, který se skládá z oddílů Elektrické stroje, Zařízení pro oblouková svařování, Elektrické spotřebiče a Systém ochrany před bleskem (v průběhu podzimu bude doplněn oddíl Elektroinstalace). Každý oddíl obsahuje šablony pro revizní činnost dle konkrétních norem (nových i dřívějších).

 

SDÍLEJTE