SDÍLEJTE
geralt / Pixabay

Internet zasáhl hluboko do životů všech z nás. Není divu, že většina domácností chce ušetřit a shání levný internet. Naše životy se teď z velké části přesunuli do online prostředí a před používáním internetu téměř není úniku. S tímto trendem se ovšem objevila i nová položka k placení většiny domácností v ČR. Přitom se dá za připojení k internetu velmi jednoduše ušetřit. Stačí jen sehnat vhodného poskytovatele, který nabízí levný internet. V dnešním článku si jednoho takového poskytovatele představíme.

Opravdu rychlý a levný internet

Většina lidí se při pořizování připojení k internetu obrátí na některé z primárních tří poskytovatelů internetového připojení v ČR. Je to způsobené velmi silnou marketingovou masáží, která vytváří mylnou představu, že internet vám mohou poskytnout pouze oni. Přitom existuje řada menších internetových poskytovatelů, kteří nabízí opravdu levný internet, který je zároveň rychlý a stabilní. Mezi tyto společnosti patří i například poskytovatel internetu Internet Praha.

levný internet

Tento poskytovatel nabízí velmi výhodnou cenu připojení k internetu za cenu 449 Kč za 40Mb/s. Při této rychlosti se velmi pohodlně připojí celá domácnost a všechna zařízení budou zpracovávat data extrémní rychlostí.

Při tomto připojení můžete například stahovat z více zařízení najednou více objemných datových souborů (jako jsou například filmy)

Jedná se tak o velmi rychlý internet, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. A na ceně se jeho výkonnost vůbec neprojevuje. Tento tarif je vhodný pro všechny obyvatele Prahy a blízkého okolí, kteří potřebují přístup k internetu bez omezení. levný internet Na své si přijde s tímto levným internetem celá rodina! Děti ocení možnost hraní online her ve vysoké rychlosti, rodiče zase možnost rychlého stahování filmů, písniček a aplikací. Datový balíček jsme si ujasnili, teď je celkem dobrá otázka, zda-li vybrat Wifi internet, či ADSL internet. Jaká jsou specifika těchto dvou druhů připojení a která je lepší?

Levný Wi-fi internet

Hned zpočátku se musí uznat, že wi-fi internet patří mezi nejoblíbenější připojení v dnešní době. Jeho výhodou je, že se signál přenáší bezdrátově, což má velmi praktický nádech. Navíc se může připojit mnoho zařízení najednou a díky bezdrátovému přenosu je signál velmi kvalitní  (neohrožují ho klimatické změny, prudký vítr atp.).

ADSL internet

Většina lidí používá ADSL modemy, se kterými následně vysíla Wi-fi signál po celé místnosti. Právě tento levný internet nabízí i Internet Praha. V ceně 449 Kč/měsíc získáte nejen výkonný modem, ale i připojení modemu zcela zdarma!

SDÍLEJTE