Sexshop, který zajišťuje ochranu osobních údajů na té nejvyšší úrovni

Sexshop, který zajišťuje ochranu osobních údajů na té nejvyšší úrovni

SDÍLEJTE

V současné době spousta webových stránek a internetových obchodů používá osobní údaje návštěvníků a zákazníků k marketingovým účelům, ovšem jeden online sexshop vystupuje z tohoto davu. Chrání soukromí svých zákazníků, takže se vůbec nikdo nedozví, jaké hračky jste si prohlíželi a jaké zboží jste si objednali.

Opravdu by byla nepříjemná situace, kdyby vám kurýr doručil balíček, na němž by bylo napsáno, že je odesílatelem online sexshop. Jedná se o váš intimní život, vaše soukromí, což právě sexshop Sexio.cz plně respektuje, a proto všechny zásilky balí jako běžný balík, přičemž na něm se nezobrazují žádná loga ani adresa webových stránek. Vůbec nikdo se tak nedozví, že se uvnitř balíku skrývá vibrátor.

Bezpečnost na webu je na prvním místě

Sice se internetový obchod Sexio.cz obírá na ziscích, protože nespouští žádné remarketingové kampaně, zase na druhou stranu je ochrana soukromí cennější než peníze, nemyslíte? Jestliže si prohlížíte erotické pomůcky z pracovního počítače, nemusíte se bát toho, že by na vás cílila reklama s těmito hračičkami. Zřejmě byste nebyli rádi, kdyby si něčeho takového všiml zaměstnavatel.

O tom, co jste koupili, se nedozví ani srovnávače

Jistě jste už několikrát nakoupili přes srovnávač zboží. Po měsíci vám pak přišel e-mail s tím, abyste ohodnotili, jak jste spokojení s nákupem daného produktu. U Sexio.cz se nic takového nestane. I na svých webových stránkách v sekci o ochraně osobních údajů má sexshop uvedené, že všechny osobní údaje a informace o nákupech nesdílí třetím stranám.

Veškerá data jsou navíc šifrovaná pomocí SSL, tudíž i kdyby se někdo dostal k vaší internetové komunikaci, nedozví se, co jste si v sexshopu prohlíželi, respektive koupili. Znáte i jiné obchody, jež berou ochranu soukromí z hlediska bezpečnosti webu tak vážně? Sexio.cz je v českých vodách nejdiskrétnější e-shop.

 

SDÍLEJTE