Služba iPodnik – to je daňové účetnictví i Exchange online a levně

Služba iPodnik – to je daňové účetnictví i Exchange online a levně

SDÍLEJTE

Budování vlastní podnikové IT infrastruktury je složitá záležitost. Bez ní dnes přitom podnikat nelze. Řešení, jak nechat tyto trable těm, kteří tomu rozumí, a nemuset za tyto služby platit horentní sumy, existuje. Infrastrukturu pro svoji firmu začněte využívat jako službu – moderně, online, přes internet. Zkuste službu iPodnik.

Služba iPodnik se hodí pro malé a začínající podnikatele, pro živnostníky a jednotlivce s podnikatelskými aktivitami, ale též pro středně velké firmy a účetní kanceláře. Ocení ji rovněž nadnárodní kanceláře, kterým pomáhá mít neustále přehled nad děním v podniku, ale i neziskové organizace. iPodnik nabízí daňové účetnictví online, fakturace, vedení prodejen, správu centrálního skladu i synchronizaci dat firmy s e-shopem.

iPodnik je kancelář v cloudu

Web iPodnik.cz byl oceněn v soutěži WebTop100 jako nejlepší web v oblasti IT. Zaslouženě. Do podnikatelského prostředí totiž přináší nevídané zjednodušení řízení podniku i drobného podnikání. Získáváte pro své podnikání lepší zázemí a současně čas. Nevěnujete se administrativě, ale podnikáte. Kancelář v cloudu znamená, že snadno delegujete úkoly, zlepšuje se komunikace celé firmy, snadno schvalujete dokumenty a vaše data jsou neustále zálohována. Výhod však najdete mnohem více.

Kancelářský SW balík jako součást

Součástí iPodnik.cz je i Exchange Online. Máte tedy k dispozici kompletní balík Microsoft Office 365 s přístupem 24/7, tedy 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Včetně garantované podpory a zálohování dat. Součástí jsou i e-maily, kalendáře, úkoly, domény a sdílené soubory.

Pojďte podnikat efektivněji

Díky iPodniku převedete fixní náklady na variabilní. Ty porostou pouze tolik, kolik poroste vaše firma. Místo neustálého řešení technických problémů můžete začít pracovat na růstu vašich zisků. Práce ve firmě bude mnohem jednodušeji předatelná, takže pro vás nebude černou můrou ani fluktuace zaměstnanců. iPodnik přináší inovace do podnikání pro dynamické firmy a podnikatele.

SDÍLEJTE