SDÍLEJTE

Vybavujete si vlastní hobby či profesionální dílnu anebo byste někomu rádi dali jako dárek nějaký kvalitní nástroj? Ať už je vaše situace jakákoliv, rozhodně se nevyplatí nakupovat levné nářadí vyznačující se především minimální kvalitou provedení. Ano, na mnohé jednorázové záležitosti stačí i obyčejné nástroje s plastovými součástmi. Proč mít ale doma něco, co za pár měsíců vyhodíte? Právě proto se zaměříme na nástroje od společnosti Makita vyznačující se maximální spolehlivostí a spoustou inovativních prvků.

Elegantní vrtačky Makita

Ať už potřebujete vrtat do jakéhokoliv materiálu, vrtačka Makita zajistí pohodový a rychlý průběh této činnosti. Vždyť dokáže nabídnout maximální výkon, a to jak v klasickém elektrickém, tak i aku provedení. Charakteristická je také několika zajímavými funkcemi. Například u aku varianty se setkáme s regulací otáček a motorovou brzdou. Samozřejmostí jsou u obou variací kovové převody. Vysoká životnost je zaručena. Ergonomicky řešená rukojeť zajistí pohodové zvládnutí jak vrtání, tak šroubování.

Vychytané úhlové brusky

Ač se to možná na první pohled nemusí zdát, i úhlová bruska Makita nabídne spousty předností. Už jen ochrana statoru i rotoru proti prachu zvýší živnost tohoto nástroje. Stejně tak se můžete spolehnout na maximální příkon 720 W. Dále je bruska vybavena antirestartem a samozřejmostí je také ergonomický tvar jejího těla. Volit lze mezi elektrickou a aku variantou.

Nakupujte výhodně u autorizovaného prodejce

Je tomu již více než 100 let, co Masaburo Makita založil firmu zabývající se prodejem elektromotorů a generátorů. Dnes je tato značka světoznámá a nabízí různé druhy precizně řešeného nářadí. Zakoupit si jej v ČR lze u mnoha společností. Většina z nich ale nepatří mezi oficiální distributory japonského výrobce. Proto vsaďte na společnost Schipro. Tento autorizovaný prodejce nabízí klasické i aku nářadí Makita za nejnižší ceny. Navíc se můžete spolehnout na stoprocentní servis veškerých nástrojů.

SDÍLEJTE