Tvorba webových stránek, která vás nezruinuje? Víme, na koho se obrátit!

Tvorba webových stránek, která vás nezruinuje? Víme, na koho se obrátit!

SDÍLEJTE

Ještě nemáte své webové stránky? To je ale chyba! Kamenné obchody jsou zavřené a obchodování se přesunulo na internet!

Podnikání bez webových stránek je v současné době v podstatě nemožné. Díky současným vládním opatřením se na internet přemísťují i velmi konzervativní zákazníci, které byste donedávna jinde než v kamenném obchodě nepotkali. A e-shopy dnes spoustě majitelům kamenných prodejen doslova zachraňují kůži. Předpokladem úspěchu pak je funkční, moderní, přehledný a samozřejmě vydělávající web. Který navíc jeho provozovatele nevyjde na desetitisíce. A my víme, kde vám ho vyrobí.

Webové řešení na platformě WordPress

Ještě donedávna byla tvorba webu poměrně nákladnou záležitostí, kvůli níž se podnikatelé byli nuceni zadlužit. S přibývajícími technologiemi však výrobní ceny profesionálních webů šly razantně dolů. Cenově velmi přijatelné je například webové řešení postavení na platformě WordPress.

Vysoká kvalita za přijatelné peníze

Tento ověřený a do budoucna snadno rozšiřitelný systém přitom nabízí velmi široké možnosti řešení na míru. Umožňuje zapojení nespočtu firem, programátorů, různých aplikací a jednoduchých podwebů. K tomu je jednoduchý na editaci a do budoucna snadno a levně modifikovatelný. A cenově dostupný.

Web za 7500 korun? Ano, jde to!

Společnost AJAS Corporation například takový web nabízí v cenách začínajících na 7500 Kč. V této ceně je přitom zahrnuto i základní SEO. Na zhruba 300 korun měsíčně vás pak vyjde správa webu a jeho pravidelné aktualizace. Zvolit však můžete i web pokročilý s analýzou zákazníka a konkurence, jazykovými mutacemi a texty a popisy, popřípadě jednoduchý e-shop. Ten vás vyjde na zhruba 20 000 Kč.

Nepodceňujte digitální marketing

Další důležitou položkou, do níž byste měli investovat, je digitální marketing. Ve světě internetu jeden z nejmocnějších obchodních nástrojů, díky němuž se o vašich stránkách v závislosti na zvolené strategii (SEO, PPC reklama) dozví pokud možno co největší počet lidí, a tedy vašich potenciálních zákazníků. Zdali se jimi skutečně stanou, pak záleží na dalších faktorech, jako jsou cena a kvalita vámi nabízeného produktu. Ale to už je téma na jiný článek.

SDÍLEJTE