Už jste slyšeli o rekuperaci? Přiveďte si do domácnosti čistý vzduch bez...

Už jste slyšeli o rekuperaci? Přiveďte si do domácnosti čistý vzduch bez škodlivin

SDÍLEJTE

Zdraví našich plic je velmi zanedbávanou oblastí, kterou se rozhodně nevyplatí podceňovat. Nejedná se pouze o opatrnost v případě nemocných lidí, protože městský vzduch nedělá dlouhodobě dobře ani těm nejodolnějším jedincům. Velký problém nastává v našich domovech, které nasávají veškerý prach, bakterie, plísně i alergeny. Jak tomuto negativnímu jevu předejít?

Elegantní řešení

Není divu, že se v posledních letech stává rekuperace vzduchu do bytu a domu tolik populárním tématem mezi všemi lidmi v naší zemi. Zdraví totiž nepochází pouze z vhodné stravy, dostatku pohybu a spánku, ale i z našeho blízkého okolí. Jak vlastně funguje zmiňovaná rekuperace?

Tento proces řídí moderní zařízení, jež do svých útrob přijímá venkovní vzduch. Ten následně zbaví veškerých škodlivin a v případě chladnějších měsíců jej i ohřeje. Do vašich místností následně proudí zdravotně nezávadný produkt. Vše zajišťují rekuperační jednotky, jejichž volbu byste měli pečlivě zvážit.

Vzhledem k popularitě popisovaného procesu nalezneme na současném trhu velký výběr značek i typů těchto zařízení. Ne každá koupě se však vyplatí a dopřeje kýžený efekt. Chcete-li ověřenou kvalitu, bude vás zajímat především rekuperace Zehnder a Aldes.

Instalace, servis i poradenství

Dané zboží nabízí společnost REK SYSTEM, jež se ve svém oboru pohybuje od roku 2006. Ve svém inventáři má rovnou několik typů jednotek od obou značek, a tak se budete moci spolehnout na řešení na míru. To je velmi důležitá součást stoprocentní funkce jakéhokoliv zařízení, protože každý prostor vyžaduje trochu rozdílný přístup. Pro více informací se vám bude hodit počáteční nezávazná konzultace zdarma, na jejímž základě se dozvíte veškerá specifika, cenu i jednotlivé možnosti.

SDÍLEJTE