SDÍLEJTE

PPC reklama je v současnosti jedním z nejvýhodnějších způsobů online marketingu. Pronikněte do tajů tohoto praktického nástroje, nebo kontaktujte profesionála, který vás do nich zasvětí. Jen tak se vám podaří přeměnit webstránky a sociální sítě v továrnu na peníze.

Co je to vlastně PPC?

PPC reklama je univerzální marketingový nástroj, který lze uplatnit pro jakýkoliv druh podnikání. Jedná se o typ online reklamy, jejíž název pochází z anglického „Pay per Click“, což v praxi znamená, že se platí za každý proklik z odkazu na cílovou stránku. To je nesmírně výhodné, protože nemusíte vynakládat peníze na grafické návrhy, tisk letáků a další výdaje na „papírovou“ reklamu, ani si platit zveřejnění online, které vám třeba reálně nepřinese zákazníky. Zde utratíte pouze za potenciální zákazníky, kteří projeví zájem o vaše služby či produkty kliknutím na odkaz.

Jak PPC reklama funguje

Cílem PPC reklamy je, aby vám přilákala relevantní klienty a vydělala víc, než za ni zaplatíte. Toho lze dosáhnout různými prostředky. Klasickým příkladem je používání klíčových slov, nebo regionální a věková orientace. Jednou z důležitých strategií je remarketing, tedy cílení na uživatele, kteří již váš web navštívili. Skvělé na tomto druhu reklamy je, že má měřitelné výsledky a strategie kampaně může být flexibilně upravována dle potřeby. A i v momentě, kdy vám zrovna nevydělává, pro vás stále pracuje prostřednictvím zvyšování povědomí o značce.

Reklama přímo na míru

Je-li pro vás svět PPC reklamy nepřehledným bludištěm, najděte si někoho, kdo se v ní vyzná a provede vás všemi zákoutími. Společnost PPC Profits je specialistou na vytváření a nastavení reklamy pro vyhledávače i Facebookové reklamy. Dokonale ovládá reklamní systémy Adwords, Sklik a Etarget a postará se také o real-time bidding a remarketing. Reklamu připraví vaší společnosti na míru, díky čemuž přivede na váš web opravdu jen ty zákazníky, pro které je vaše nabídka relevantní. PPC Profits se na trhu úspěšně pohybuje již deset let a zaměřuje se z velké části na menší klienty a živnostníky. Za dobu své činnosti pomohla řadě spokojených klientů, jejichž reference si můžete dohledat přímo na stránkách společnosti.

SDÍLEJTE