Vývoj odolných telefonů AGM

Vývoj odolných telefonů AGM

SDÍLEJTE

Odolné telefony AGM patří již od počátku jejich výroby mezi nejlepší odolné telefony na světě. Též první vyrobený odolný telefon firmou AGM se systémem Android, byl zároveň první odolný telefon na světě s tímto mobilním operačním systémem od Google.

Kroky vývoje odolného telefonu od A do Z

AGM si dává na vývoji svých telefonů opravdu záležet a nenechává náhodně žádný stupeň vývoje telefonu od jeho nákresu, po uvedení na trh a následné aktualizace systému. Díky tomu se vyznačují odolné telefony AGM nejen vysokou odolností, výkonem, ale i vyladěností a optimalizací systému. Nedostatečná optimalizace systému je zpravidla slabou stránkou konkurenčních výrobců, kteří se laděním systému pro jejich telefony příliš nezabývají.

Kroky vývoje:

  1. Návrh vzhledu – Zkušení firemní designéři nejprve vytvoří návrhy vzhledu nového odolného telefonu, na jejichž základě se vyrobí makety.
  2. Výběr vzhledu – podle vytvořených maket se vybere finální vzhled.
  3. Výběr hardwaru – U AGM je vždy jasné, že procesor v jejich odolných telefonech bude vysoce výkonný Qualcomm®, ale dochází k výběru další hardwarové výbavy.
  4. Testování hardware – Po finálním výběru hardwarové výbavy dochází k jejímu testování. Především jsou důležité zátěžové testy základní desky a následná simulace běžného používání telefonu zákazníkem.
  5. Výběr materiálu na tělo – U odolného telefonu je vysoce důležitý výběr správných materiálů na jeho konstrukci. Od slitiny pro rámy telefonu, po vhodný materiál na pogumování rohů. Kvalita použitého materiálu má velký vliv na jeho následné vlastnosti v oblasti odolnosti.
  6. Testování odolnosti – Po vyrobení finální verze telefonu, včetně jeho kompletní konstrukce je zaslán do nezávislých laboratoří, které ho podrobí náročným testováním, aby mohl získat certifikáty a standardy odolnosti.
  7. Optimalizace a ladění – Před začátkem prodeje dochází k ladění a testování správné funkčnosti systému. Následně během prodejní fáze telefonu dostávají zákazníci důležité aktualizace opravující objevené chyby a vylepšení stávajících funkcí.

Tip: Všechny zajímavosti a podstatné informace naleznete na specializované stránce o výrobci AGM dostupných pod odkazem: Odolné mobily AGM. Dozvíte se i průběh testování odolnosti telefonů AGM v nezávislých laboratořích.

Odolné telefony AGM můžete pořídit v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specializovaný prodejce odolných telefonů, a zároveň autorizovaný prodejce AGM. Telefony jsou dostupné v kategorii: AGM telefony.

SDÍLEJTE