SDÍLEJTE

Tento týden bylo vydáno rozšíření Zlevňovač, které si získalo pozornost již stovek uživatelů. Podle stránek autora je vám schopno ušetřit stovky až tisíce korun měsíčně na on-line nákupech. Podívali jsme se, jak je to doopravdy.

První dojmy

Instalace rozšíření je velice jednoduchá, stejně tak jeho používání. Pokud máte otevřenou stránku nějakého e-shopu nebo on-line služby, objeví se vám nahoře ikonka s počtem dostupných slev. Po rozkliknutí již vidíte slevové kódy a akce, které můžete uplatnit.

Zrovna na slevové kódy je Zľevňovač velice dobrý, protože si můžete na několik kliknutí zlevnit váš nákup.

Šetříme první tisícovku

Prvních tisíc korun se mi podařilo ušetřit za 2 týdny. Nejprve jsem jej využil při výletě do Londýna. Díky rozšíření jsem se dozvěděl o slevovém kódu na letenky Pelikán. Hned za letenku jsem tedy ušetřil přes 400 Kč. Při cestě na letiště jsem využil promokód na Liftago na 100 Kč. Pak jsem díky Zlevňovači získal 700 Kč bonus na AirBnB.

Další kupón na 200 Kč mi Zlevňovač nabídl při výběru mobilního telefonu na Kasa.cz a ušetřil jsem i na slevách v e-shopu Notino.

Pokrytí

Už na první pohled je zřejmé, že rozšíření čerpá slevy z portálu PromoKupon, který pochází od stejného autora. Podle stránek Zlevňovače je počet dostupných slev asi 500, což není špatné pokrytí. Pokud zabrouzdáme na nejznámnější e-shopy jako Mall, Alza nebo Kasa, tak je databáze slev obsáhlá. Pokud zkusíme menší e-shopy, už to reaguje jen na některé z nich, což je trochu škoda. Jsme zvědavi, jak se Zlevňovač bude vyvíjet do budoucna a kolik s ním ušetříme třeba během předvánočních nákupů. :-)

SDÍLEJTE