SDÍLEJTE

Přemýšlíte nad vlastní doménou a chcete, aby fungovala co nejlépe? Doménu s kvalitním zabezpečením, která neohrozí vaše uživatele? Víte, která doména patří mezi ty nejbezpečnější? Pokud doména, tak česká, která má nastavené zabezpečení DNSSEC.

Mít vlastní doménu je snadnější, než by kdo čekal a její registrace probíhá zdarma. Jedná se o unikátní adresu vašich stránek či adresy emailové, kterou nikdo jiný nemá, protože duplicita není možná. Na výběr je spousta domén s různými koncovkami, ale mezi nejpopulárnější a nejdůvěryhodnější patří doména česká, tedy ta s koncovkou .cz.

Českou doménu spravuje sdružené CZ.NIC, které má pod svoji kontrolou také seznam registrátorů, přes které se můžete bez problémů zaregistrovat. Česká doména je oblíbená především díky zabezpečení DNSSEC.

DNSSEC je rozšířením protokolu DNS a poskytuje zabezpečení domén a ochranu před podvržením falešných webových stránek. Cílem těchto útoků je získání osobních údajů uživatelů pro následné zneužití třeba internetového bankovnictví a podobně. Domény, které jsou podepsané zabezpečením DNSSEC dávají uživatelům domény jistotu, že k těmto útokům nedojde a uživatel je na správné internetové adrese.

Pokud chcete mít jistotu, že vaše doména je touto technologií zabezpečena, tak si vyberte registrátora, který poskytuje zabezpečení DNSSEC jako třeba společnost TELE3.

TELE3 je nejen registrátorem českých a dalších domén, ale také poskytovatelem dalších internetových a telekomunikačních služeb. Zákazníci si tak můžou vybrat služby jako webhosting, serverhosting a mnoho dalších služeb.

V případě využití webhostingu TELE3 poskytuje servery dostupné protokoly IPv4, IPv6. Provozní servery má společnost navrženy s vysokými nároky na chlazení, stabilitu systému a dlouhou životnost. Můžete se tak spolehnout na vysokou konektivitu do internetu.

V případě serverhostingu od společnosti TELE3 se můžete spolehnout na umístění serveru v klimatizovaném a moderním prostředí telehouse a to s další řadou výhod. Jako například dostatek soukromí s plnou kontrolou nad vaším zařízením, bez zátěže vaší firemní konektivity a elektrické energie, s možností provozu vlastních aplikací a mnoho dalšího.

 

 

 

 

 

 

 

 

SDÍLEJTE