Bezdrátová kamera je vhodným prvkem zabezpečení nemovitostí

Bezdrátová kamera je vhodným prvkem zabezpečení nemovitostí

SDÍLEJTE

Pokud jezdíte často na služební cesty a necháváte byt úplně prázdný, bude lepší se zaměřit na otázku bezpečnosti. Totéž platí i pro případy, kdy trávíte víkendy na chatě nebo jezdíte často na výlety do přírody či za památkami. Ochranku si už platit nemusíte, před nečekanou návštěvou vás může ochránit i moderní elektronika.

Pracuje za zlomek její ceny a je velmi spolehlivá, vlastně i bez ohledu na povětrnostní vlivy nebo jiné rozmary počasí. Pokud nemáte doma rozmístěny žádné bezpečnostní prvky, jde vždy o riziko. Dnešní technologie jsou velmi důmyslné a lupiči si jich vůbec nemusí všimnout. Alespoň ne na první pohled, což může rozhodnout!

Hlídá svěřený prostor opravdu nepřetržitě

Neunikne jí doslova ani myš, má velmi dobrý přehled nad situací doma nebo kolem vstupních dveří, podle toho, jaký prostor jí svěříte. Bezdrátová kamera má minimální nároky na provoz, které na faktuře za odběr elektřiny rozhodně nepoznáte. Disponuje totiž solárním panelem a obejde se bez elektrických kabelů, jejichž rozvod může nezvané hosty upozornit na hrozící nebezpečí. Navíc je zde PIR detekce, která se postará o spolehlivost také v době, kdy je venku téměř úplná tma. Stupeň krytí IP66 znamená i spolehlivou ochranu před dešťovými kapkami nebo prachem z lesní cesty, pokud žijete blízko přírody. Stačit bude jen malý pohyb v okolí zařízení a víte o všem důležitém! Může to být zvířecí návštěva, to ano, ale opatrnosti není v dnešní době nikdy dost. 

Poradí si i během zimních měsíců

Díky pracovní teplotě, která může jít až na mínus dvacet stupňů Celsia, může být toto zařízení vlastně i celoročně venku. Výhodou je také podpora až 128 GB paměťové karty, což znamená tisíce fotek a hodiny kvalitního videozáznamu. Nemusíte se tak obávat, že dojde prostor pro nastřádaná data. Více informací na vás čeká na cel-tec.cz!

 

SDÍLEJTE