Mobilní taggování je v České republice k mání, co to je?

Mobilní taggování je v České republice k mání, co to je?

SDÍLEJTE
Prostřednictvím jednoho kliku na mobilním telefonu můžete získat přístup k online informacím a multimédiím na displeji mobilního telefonu z jakéhokoliv místa nebo předmětu.Celá technologie je velmi jednoduchá. Jednou si do mobilního telefonu stáhnete volně šiřitelnou aplikaci BeeTagg reader. Spustíte ji, zaměříte tagg (2D kód), vyfotíte jej a na displeji mobilního telefonu se Vám okamžitě načte trailer nového filmu nebo rozsáhlý produktový katalog, možnosti jsou neomezené. Princip je obdobný jako u počítačové myši a obrazovky PC. BeeTagg změní jakýkoliv objekt reálného světa v odkaz, směřující na internet prostřednictvím 1 kliku na mobilního telefonu.

Představte si situaci, kdy jdete po Václavském náměstí a vidíte reklamní upoutávku na nový film, který se uvádí do kin. Spustíte BeeTagg čtečku, zaměříte tagg na plakátu a vyfotíte jej. Následně si na mobilním telefonu můžete stáhnout video trailer filmu, podívat se na rozhovor s herci, přečíst si kritiku, stáhnout si mobilní obsah do telefonu nebo se podívat kdy a kde film hrají. A proč si rovnou nezarezervovat i Vaše oblíbená sedadla? BeeTagg dává v tomto směru reklamním médiím úplně nový rozměr.

BeeTagg velmi úspěšně běží v 7 zemích Evropy a jeho mass-marketová použitelnost byla prokázána už více než stovkou velkých komerčních projektů pro významné značky. Tím se BeeTagg stal jednou z nejpoužívanějších systemů mobilního taggování v celé Evropě.

SDÍLEJTE