SDÍLEJTE

Uvažujete o aktuální revitalizaci a renovaci vašeho provozu. Ať už se jedná o strojní, případně jakoukoli jinou výrobu, rozhodně se vyplatí vsadit na moderní elegantní vybavení. Mimo standardních i méně známých přístrojů je vhodné volit také třeba deskové výměníky tepla a odstředivé separátory. Že se v tomto sortimentu příliš nevyznáte a nevíte, jakou variantu či značku volit? Pak jste na správné adrese. Na obě zmiňovaná zařízení se zaměříme mnohem podrobněji.

Tepelné výměníky pro efektivní výměnu energie

Máte ve vaší továrně či souboru objektů zařízení s různými energetickými parametry? Pak budete stoprocentně potřebovat výměník tepla. Ostatně v mnoha objektech s etážovým vytápěním anebo samostatnou vytápěcí soustavou se setkáme se specifickými výměníkovými stanicemi. Naším tipem jsou moderní deskové výměníky tepla značky Alfa Laval. Právě ony se vyznačují maximální účinností, širokým spektrem využití v rozličných provozech a také jednoduchým ovládáním. Vybírat si od této společnosti lze například pájené deskové výměníky tepla nebo modely nerezové či rozebíratelné. Výběr se logicky odvíjí od charakteru konkrétního provozu.

Efektivní odstředivé separátory

Čistota mazacího oleje je doslova alfou a omegou fungování mnohých strojírenských provozů. Často k vyčištění těchto olejů či mazacích emulzí postačí kvalitní separační modul mobilního charakteru. Vybírat si lze kupříkladu purifikátory, které se postarají o odstranění hrubších částic z vody i jakýchkoli olejů. Naopak z kapalin odstraní oleje koncentrátory. Pokud hodláte separovat částice z oleje, případně vodní báze, využijete klasifikátor.

Ať už potřebujete jakákoli zmiňovaná zařízení, anebo třeba ozubená kola nebo žárový nástřik výrobků, podívejte se na stránky triboing.cz a tento sortiment i služby zde najdete.

SDÍLEJTE