Díky celopolepu můžete snadno a rychle změnit design vašeho vozidla

Díky celopolepu můžete snadno a rychle změnit design vašeho vozidla

SDÍLEJTE

Nebaví vás už design vašeho vozidla a rozhodli jste se pro změnu? V tom případě dejte zelenou celopolepu. Díky němu můžete jednoduše změnit jeho barvu přesně podle vašeho gusta.

Celopolep přináší řadu výhod

Díky celopolepu na auto snadno a rychle proměníte celkový design vašeho vozidla. Rozhodnout se přitom můžete prakticky pro jakoukoliv barvu z barevného spektra. Skvěle bude vypadat lesklá, matná i metalická barva. Záleží jen na vašich preferencích.

Polep auta je zároveň na rozdíl od lakování rychlejším a levnějším způsobem změny designu. Původní lak bude zároveň chráněn před vnějšími faktory. Pokud by vás náhodou nová barva časem omrzela, můžete svůj vůz poměrně rychle vrátit do původního stavu. 

Jak se postupuje při polepu vozidla

Pokud máte o polep vozidla zájem, doporučujeme obrátit se na specializované studio. Tuto službu nabízí například tým Polepim. Pojďme si nyní popsat, jak postupují při samotném polepu.

Ze všeho nejdříve je třeba vůz důkladně prohlédnout. Díky tomuto kroku se odhalí případné nedokonalosti a chyby, které bude třeba opravit. Následně je možné přistoupit k přípravě vozidla na polep. Pokud se někde nachází oloupané nebo olezlé hrany, je nutné je zabrousit a natřít

Následně je možné odstranit případné rzi a nerovnosti. Poté se přistupuje k odstranění  klik, lišt a krytek nárazníků, vyčištění a odmaštění vozidla. 

Na závěr již lze provést samotný polep, při kterém je třeba postupovat velmi pečlivě a opatrně. K lepení se používá speciální bubble free lepidlo. Jak napovídá jeho název, jedná se o speciální lepidlo, které nezanechává vzduchové bubliny. Poté se už jen fólie ošetří přípravkem pro prodloužení jejich životnosti a je hotovo. 

Více informací o polepech aut najdete na www.polepim.cz.

SDÍLEJTE