Držáky mobilních telefonů Trust Urban do automobilů

Držáky mobilních telefonů Trust Urban do automobilů

SDÍLEJTE

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství k digitálním zařízením, uvádí na trh dva druhy držáků mobilních telefonů do automobilů. Mechanickou variantu k upevnění do ventilace a magnetickou s přísavkou pro přichycení na přední sklo.

Magnetický držák na čelní sklo

Jednoduchá konstrukce magnetického držáku Trust Urban je složena z výkonné a snadno ovladatelné přísavky, plastového pogumovaného těla a kloubové hlavy opatřené tzv. „bezpečným magnetem“ neovlivňujícím bezpečný chod mobilního telefonu. Součástí balení je malá kovová podložka vhodná k umístění pod ochranný kryt telefonu a dvě magnetické samolepky k nalepení na příslušné mobilní zařízení. S oběma těmito prvky je magnetický držák Trust Urban plně kompatibilní se všemi typy mobilních telefonů.

Univerzální držák do ventilace

Drobný mechanický držák nabízí pogumovanou roztažitelnou kovovou konstrukci pro umístění mobilního telefonu o maximální úhlopříčce 6“. Robustní otočný čep s gumovým povrchem umožňuje snadné a rychlé uchycení do ventilačních otvorů, kde neomezuje výhled na silnici.

Trust Urban Magnetic Car Holder - instalace

Oba držáky Trust Urban jsou zároveň navrženy tak, aby neomezovaly přístup k funkčním prvkům telefonu, a naopak usnadnily ovládání navigace, přehrávání hudby nebo volání za jízdy.

Trust Urban Magnetic Car Holder je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 649 Kč s DPH v České republice a 24,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Urban Air Vent Car Holder je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 529 Kč s DPH v České republice a 19,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací navštivte www.Trust.com

SDÍLEJTE