Heart Of Gamers – Stroje přicházejí, seznamte se s legendou

Heart Of Gamers – Stroje přicházejí, seznamte se s legendou

SDÍLEJTE

Lidé, kteří něčím žijí a věnují se tomu na 100 % bez výjimek, jsou srdcaři a pro ně přicházejí stroje, které si jdou nekompromisně získat jejich srdce. Stroje Heart Of Gamers od HAL3000 jsou stvořené s vášní pro skutečné hráče.

Heart Of Gamers nejsou jen nové herní sestavy, jde o zcela novou značku, koncept a přístup k herním strojům, vycházející z mnohaletých zkušeností. Pravý hráč nechce volit mezi spolehlivostí, výkonem či designem, což u Heart Of Gamers dobře vědí. Proto přicházejí stroje zrozené z vášně k hraní a z posedlosti zkonstruovat dokonalý herní stroj bez kompromisů. Heart Of Gamers jsou sestavené pouze z prémiových a důkladně prověřených komponent, které musejí každý den spolehlivě a bez zaváhání zvládnout 24hodinový provoz v maximální zátěži.

Se stroji Heart Of Gamers se každému majiteli dostane pocitu výjimečnosti již od prvního okamžiku díky unikátnímu spojení nadstandardních služeb s herními zážitky. Přestože specifikace herních strojů není tajemstvím, už není třeba se jí zabývat. S těmito novými herními stroji není potřeba přemýšlet, jak nebo zda pojedou nové herní tituly. U Heart Of Gamers vše dopředu otestují a výsledky uvedou pro každou sestavu. Hráč si tak může zkontrolovat preferované rozlišení a úroveň detailů ve své oblíbené hře a zvolit jednu ze tří variant herních počítačů Heart Of Gamers.

Nové technologie, vysoký výkon, prémiová kvalita bez kompromisů a posedlost dokonalostí jsou to, co vystihuje tyto nové herní stroje. Že se u Heart Of Gamers selhaní nepřipouští, potvrzuje i nadstandardní 5letá záruka s Bezstarostným Servisem.

Více informací o konceptu a strojích Heart of Gamers se dozvíte na www.HeartofGamers.cz.

SDÍLEJTE