Jak si vybrat ten nejvhodnější přepravní box pro váš produkt? Poradíme vám...

Jak si vybrat ten nejvhodnější přepravní box pro váš produkt? Poradíme vám jak na to.

SDÍLEJTE

V každém podnikání je třeba hotové produkty někde uschovat pro bezpečné uložení a následný transport. Jak si ale vybrat ty správné přepravní boxy?

Skladování a hlavně vhodný způsob přepravy hraje velmi důležitou roli při doručování produktu k zákazníkovi. Zároveň musí jít o efektivní a náklady šetřící přepravní materiály, které udrží konkurenceschopnost. Měli byste také vědět, zda je váš produkt vhodný pro přepravu v plastovém, dřevěném nebo kovovém boxu.

Každý materiál má ovšem své výhody a je proto nutné znát vaše požadavky, které potřebujete pro využití přepravních boxů. Při výběru je třeba myslet na několik věcí, například to, že dřevo vyžaduje pravidelnou péči a vzhledem ke svému charakteru má tendenci do sebe natáhnout vlhkost a vodu. Oproti tomu plast je bezúdržbový, snadno omyvatelný a vodu vám rozhodně nenasákne. Navíc je plast velmi odolný vůči nárazu ve srovnání například se skleněnými nádobami. Důležitá je údržba, například v případě kovu, kdy je třeba chránit proti korozi.

Společnost Schoeller Allibert se navrhuje a vyrábí přepravní boxy již více než 50 let a vyrábí ideální řešení pro široké spektrum těchto produktů.

Výhody přepravních boxů

· 100% recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí

· Opakované použití, vysoká životnost

· Stohovatelné a uzamykatelné

· Velmi nízká váha boxů a vysoká váha přepravovaného obsahu

· Odolnost vůči nárazům

· Snadno omyvatelný povrch

· Široká škála typu přepravních boxů

Ještě Vás to nezaujalo? Zaujmout zákazníka je první krok, jak získat akvizici. Vhodně zvolené balení vašeho produktu mohou zároveň zajistit, aby si lidé vašeho produktu všimli a dát vám tak výhodu oproti konkurenci. Schoeller Allibert je schopen vám vytvořit originální design za pomocí nejmodernějších technik Inmold a 3D tisku. Takový design přitáhne nejen pozornost zákazníka, ale pomáhá také identifikovat vaši značku. Vyrábí široké spektrum typů a velikostí.

Pokud stále váháte, podrobnější informace najdete na webových stránkách https://www.schoellerallibert.com/cz/.

SDÍLEJTE