Nepodceňujte přínos podnikového informačního systému

Nepodceňujte přínos podnikového informačního systému

SDÍLEJTE

Konkurenční boj, především pak na mezinárodní úrovni, vede stále více subjektů k využívání moderních informačních technologií. Alfou a omegou úspěšného fungování firmy jsou sofistikované informační systémy, které dokáží zajistit – za předpokladu správné implementace – konkurenční výhodu. Podnikatelská komunita si uvědomuje, že investice do kvalitních systémů přinese v konečném důsledku výrazně větší zisky.

Informační systém zjednodušuje a urychluje firemní procesy, nicméně není snadné vybrat ten nejlepší. My vám představíme software RIS® od společnosti Saul IS. Vývojáři působí na trhu s informačními systémy od roku 1997 a nabízí řešení na míru pro společnosti všech velikostí a rozsahů, včetně příspěvkových organizací.

Co je to RIS a jak vám může pomoct?

Informační systém RIS je ekonomický software, který funguje na principu client-server. Jeho největší předností je bohatá nabídka modulů (např. účetní software, mzdy a personalistika, majetek a evidence, logistika, nakup a skladové hospodářství…).

techzon.cz_saul_cz_01

O zpracování údajů ze základních částí systému se stará manažerský informační systém – nadstavba TOP-RIS. Výstupem jsou cenné informace související s ekonomikou a finančním zdraví firmy. Nadstavbu využívají vedoucí manažeři, účetní a pracovníci controllingu při zpracování reportů pro domácí i zahraniční vlastníky, věřitele apod.

Podnikový systém RIS představuje komplexní nástroj pro efektivní plánování a řešení podnikových procesů a zdrojů. Umožní vám dosažení automatizace, standardizace a integrace postupů, sdílení dat a další procesy, které jsou nezbytné pro lepší chod firmy.

Proč si vybrat právě RIS?

Firemní systém RIS byl navržen s ohledem na snadnou integraci i do stávajícího IT prostředí. Je spolehlivý, umožňuje detailní nastavení přístupových práv, disponuje víceletou databází a v neposlední řadě nabízí účtování v cizích měnách a většího počtu společností i s následnou konsolidací.

V přímém srovnání s konkurenčními systémy je RIS cenově dostupnější. Chcete-li se o něm dozvědět více, pokračujte na www.saul.cz.