Nové paměťové čipy TRANSCEND e.MMC

Nové paměťové čipy TRANSCEND e.MMC

SDÍLEJTE

Nové paměťové čipy TRANSCEND e.MMC

Pro výrobu mobilních zařízení a průmyslová řešení

V Brně, 27. dubna 2015 – Firma TRANSCEND rozšiřuje nabídku o paměti typu e.MMC (embedded Multimedia Card) řady EMC210. Paměť je navržená na bázi MLC technologie a vyznačuje se jednoduchým rozhraním, větší kapacitou, větším výkonem a četnými funkcemi pro optimalizaci provozu. Podporuje specifikaci JEDEC eMMC v4.51. Malé rozměry umožňují použití paměti v mobilních zařízeních, integrovaných řešeních a průmyslových systémech.

Modul TRANSCEND e.MMC se skládá z NAND čipů a řadiče flash paměti a je dostupný v podobě BGA se 153pinovým rozhraním. Díky integraci řadiče spolu s flash pamětí, podporuje modul rozhraní MMC a usnadňuje tak navrhování nových produktů s použitím jednodušší sady specifikací z hlediska správy paměti.

Paměť EMC210 může být napájena napětím 1.65~1.95V nebo 2.7V~3.6V. Díky tomu je navrhování koncových zařízení jednodušší, levnější a rychlejší.

EMC210 podporuje standard JEDEC e.MMC 4.51 a vyrábí se z MLC modulu. Nabízí větší rychlostí než standardní karty SD/microSD. Maximální přenosové rychlostí činí až 140MB/s při čtení a 60MB/s při zápisu. Proto jsou tyto čipy vhodné zejména pro vestavěné systémy, multimediální systémy v autech, GPS zařízení nebo produkty pro hráče.

Rozšířené funkce pro průmyslové použití

Transcend EMC210 nabízí mnohé funkce pro usnadnění provozu zařízení, do nichž je zabudován. Funkce Enhanced Reliable Write zaručuje, že v případě výpadku napájení při zápisu, nebudou data ztracena. Automatický režim spánku (Automatic Sleep Mode) umožňuje přepnutí paměti do režimu spánku po určité době nečinnosti, což snižuje jejich spotřebu.

  • Quick Health Info pomáhá sledovat čítač odstraňování dat z flash karty bez snížení výkonu.
  • Ke správě paměti slouží také funkce TRIM, Secure Erase a vestavěný systém korekce chyb ECC.
  • Transcend e.MMC EMC210 bude k dispozici v kapacitním provedení 8GB, 16GB a 32GB.
  • Na zboží se vztahuje roční záruka výrobce.

Specifikace:

Model EMC210
Druh flash paměti MLC
Rozhraní e.MMC 4.51 (Kompatibilní s předchozí verzí 4.41)
Formát BGA-153 (JESD84-C44)
Rozměry (d. x š. x v.) 11.5 x 13.0 x 1.0 mm (8/16GB)
11.5 x 13.0 x 1.2 mm (32GB)
Maximální přenosová rychlost 140MB/s při čtení

60MB/s při zápisu

Napětí 1.65~1.95V nebo 2.7V~3.6V
Provozní teplota – 25°- 85°C
Záruka 1 rok
Dostupné kapacity 8GB, 16GB a 32GB

Více informací: www.transcend-info.com

Kontakt pro novináře:

Jan Štefánek

Public Relations Specialist
SAROTA PR
Schwaigrova 25
Brno 61700, Czech Rep.
E-mail: jan.stefanek@sarota.cz
web: www.sarota.cz
 
O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.

SDÍLEJTE