SDÍLEJTE

Společnost TRANSCEND představuje nové paměti pro běžné uživatele DDR4 2666 JetRam, dostupné ve formátu pro notebooky (SO-DIMM) a pro PC (U-DIMM). Výrobce nabízí provedení o kapacitě 4 GB a 8 GB.

Moduly JetRam se vyznačují pracovní frekvencí 2666 MHz a jejich datová propustnost činí 21 GB/s. Ve srovnání s DDR3, vyžadují nové moduly provozní napětí jen 1.2 V, proto lze při jejich použití snížit spotřebu energie až o 40%. Nové paměti TRANSCEND splňují požadavky standardu JEDEC a úspěšně prošly četnými zkouškami odolnosti a provozu v různých podmínkách.

Cena a záruka

Doporučené ceny modulů TRANSCEND DDR4 2666 JetRAM činí:

  • 4 GB – 1 559 Kč s DPH
  • 8 GB – 2 879 Kč s DPH

Zařízení jsou již v prodeji. Na výrobky se vztahuje doživotní záruka.

Specifikace

Paměti DDR4-2666 U-DIMM (JetRam) a DDR4-2666 SO-DIMM (JetRam)
Napájecí napětí 1,2 V
Pracovní frekvence 2666 MHz
Časování CL19
Datová propustnost 21 GB/s
Provozní teplota 0°C až 85°C
Kapacitní varianty 4 GB, 8 GB
Záruka Doživotní

 

Více informací:

https://www.transcend-info.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Založená v roce 1988 společnost nabízí plný sortiment nosičů dat SSD, osobních kamer, kamer do auta, příslušenství k výrobkům Apple (paměti USB OTG, externí disky, paměťové karty), flash disků a paměťových karet flash. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Tchaj-wanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Koreji a Čině.

 

SDÍLEJTE