Počítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015 zahájen

Počítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015 zahájen

SDÍLEJTE

S počátkem října oficiálně odstartoval již pátý ročník prestižního turnaje v počítačových hrách BenQ Grunex Challenge. V rámci čtyř otevřených kvalifikací se tak mohou již nyní soutěžní i amatérští hráči utkat o postup na offline finále, které podobně jako v předchozích letech vyvrcholí v polovině listopadu na Výstavišti Praha – Holešovice, o finanční výhry v celkové výši 90 000 Kč.

Letos dali pořadatelé z herního portálu Grunex.com šanci jak klasickým herním titulům League of Legends a Hearthstone: Heroes of Warcraft, tak i novince v podání velice populárního tankového simulátoru World of Tanks. Říjen se tak ponese v duchu urputných a tuhých soubojů v kvalifikačních turnajích o postup na grandfinále BenQ Grunex Challenge, které se uskuteční na veletrhu HRAY! Expo ve dnech 13. – 15. 11. 2015.

BenQ Grunex Challenge 2014 - foto 2

Třídenní turnaj na počítačích LYNX Grunex ProGamer doplní Intel overclocking show která, jak pořadatelé věří, „naváže na rekordní hodnoty přetaktování a s procesory Intel Skylake opět pozvedne pomyslnou laťku na vyšší úroveň“. Po úspěchu z roku 2014 se vrací také populární přednáška plná nových technologií a produktů v podání Richarda Slámy z MSI. Nejnovější technologie si budou moci zájemci také vyzkoušet, například prostřednictvím nových herních notebooků řady MSI Gaming či herních monitorů BenQ XL2411Z s frekvencí 144Hz. A na své si přijdou i fanoušci závodních her, pro které bude připraven závodní simulátor s novými prohnutými monitory BenQ.

BGCH 2015 - oznámení

Shrnutí z minulého roku lze zhlédnout ve videu na Youtube: https://youtu.be/CP8CtRkgtl8

Kompletní harmonogram kvalifikace a pokyny k přihlášení jsou dostupné na adrese: http://www.grunex.com/Page/konec-cekani-oznamujeme-benq-grunex-challenge-2015/

Kontaktní osoby:

Václav Kotyk, mediální konzultant, Grunex

(+ 420) 602 317 087, vaclav.kotyk@grunex.com

Martin Liberský, ředitel agentury, Grunex

(+ 420) 603 434 318, martin.libersky@grunex.com

BenQ Grunex Challenge 2014 - foto 3BenQ Grunex Challenge 2014 - foto 1

SDÍLEJTE