Potřebujete přehlednou mobilní aplikaci? Pomůže vám zkušená společnost

Potřebujete přehlednou mobilní aplikaci? Pomůže vám zkušená společnost

SDÍLEJTE

Možná jste si také všimli, kolik různých aplikací můžeme denně používat ke snadnějšímu životu. Některé nám dávají informace, některé nás baví, jejich funkce jsou různé. Vždy ale očekáváme, že budou funkční a přehledné. Pokud potřebujete vyvinout mobilní aplikaci na míru, pomůže vám společnost Trigama.

Moderní mobilní aplikace

Společnost vytváří originální a kreativní řešení, jež uzpůsobují uživatelům a jejich aktuálním potřebám. Dbán je důraz na snadné pochopení u všech produktů, stejně jako na zanechání v uživatelích pozitivních emocí. Samozřejmostí je kvalita dodávky a promyšlenost řešení. Spokojeni budete jistě i s rychlostí provedení zakázky – úvodní fázi projektu zahajují odborníci společnosti ihned.

Abyste byli maximálně spokojeni, na začátku osobně proberete všechny aspekty vašeho zadání, hlavní motivaci, potřeby a přání. Pokud je pro vás obtížné setkávat se živě, je možné vše konzultovat online. Poté je navržen design aplikace tak, aby vyhovoval potřebám uživatelů i zadavatele. Po počátečním průzkumu vznikne prototyp, jenž je testován se skutečnými uživateli. Výsledky jsou pak zanalyzovány a jsou navržena technická řešení pro všechny platformy, na nichž má aplikace fungovat. Dojde k vyhodnocení, zda je vhodné vytvořit nativní aplikaci, nebo použít jednotný framework, jako Flutter nebo React Native.

Pak je vyvinuta aplikace pro požadované platformy s vysokým důrazem na bezpečnost, v duchu nejmodernějších trendů. Proběhne pilotní provoz a po jeho skončení je provoz aplikace spouštěn pro všechny uživatele. V té chvíli už se typicky připravuje zcela nová verze aplikace.

Další pomoc pro vás

Také s marketingem vám Trigama pomůže. Připraví rádi reklamní kampaň, tiskové materiály, vida nebo podklady pro sociální sítě. Nový software je dobré podpořit vhodnou webovou prezentací. Dle konkrétní situace jsou použity standardní publikační platformy, nebo je provedena implementace dle požadavků klienta.

Podívejte se na programování aplikací blíže, stejně jako na více informací k dalším službám Trigama.eu. S jejími službami budete jistě spokojeni.

SDÍLEJTE